Z Urzędu Miejskiego: Pierwsze spotkanie konsultacyjne już za nami

We wtorek, 20 marca, w świetlicy w Kozakach odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu uchwały w sprawie podziału gminy Gołdap na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu. Powody zmian oraz propozycje nowego podziału prezentował burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz sekretarz Anna Rawinis. W trakcie spotkania mieszkańcy nie zgłosili żadnych uwag.

 

 

 

 

 

 

Kolejne spotkania:
21 marca 2018 r. o godz. 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Galwieciach;
22 marca 2018 r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Boćwince;
23 marca 2018 r. o godz. 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Skoczach;
26 marca 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej nr 1, Urzędu Miejskiego w Gołdapi, plac Zwycięstwa 14.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Pierwsze spotkanie konsultacyjne już za nami

 1. Anonim

  Moze pewna Pani ma wiedzę ale chyba nie umie tego przekazać,bo jak oglądałem sesje to mialem wrazenie ze Pan Burmistrz wie więcej i ba mowi konkretnie i zrozumiale w przeciwieństwie to pewnej osoby.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Jadwiga

  Tak Panie Burmistrzu.Po co Panu Pani Sekretarz jak Pan mówi to wszystko jasne i mam wrażenie,że jest Pan lepiej przygotowany od swoich pracowników.Czytelnie i na temat.A tak slucha sie slucha a i tak wychodzi,ze tyle pracy ale my i tak nie jestesmy zainteresowani.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Dobrze powiedziane.Przy sobie to Pan powinien mieć inteligentego i mądrego faceta a nie wianuszek.Ludzie juz sie poznali.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Anonim

  Pan Murzyn dobrze powiedział jak tyle pracy bylo to niech wszyscy pomoga a tak bedzie ze znowu tylko jedna osoba zrobila to wszystko .Śmieczne.Grunt to dobrze sie pokazać.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Anonim

  Proszę zobaczyc co dzieje sie w OPS,PUP,Starostwie.Ludzie odwagi.To ze ktos jest szefem i kierownikiem i kims tam wyzej nie daje to powodu zeby robic jak sie robi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...