Z Urzędu Miejskiego: Konsultacje

Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie dwóch projektów uchwał dotyczących zmiany podziału Gminy Gołdap na sołectwa i osiedla. Ich zakończenie zaplanowano na 15 marca. Uwagi w formie pisemnej można przekazywać za pośrednictwem Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi lub pocztą e-mail na adres pom@goldap.pl.

 

 

 

 

 

Przygotowany został w tym celu specjalny formularz konsultacyjny, który jest dostępny na stronie www.goldap.pl w zakładce „Konsultacje Społeczne”. Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto zaprasza na spotkanie, które odbędzie w poniedziałek, 12 marca, o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. W jego trakcie zostaną omówione proponowane zmiany.


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Konsultacje

 1. Andrzej

  Dziwną rzecz dopiero dzisiaj zauważyłem, na jednym z lokalnych portali internetowych podobno informacyjnym zniknęły komentarze – w większości negatywne w stosunku do Burmistrza. Chciałbym podziękować dla redakcji Gołdap.org że nie poddajecie się lokalnej władzy, proszę czytać poprzedniego miesiąca. Ale to tylko świadczy jaka jest słąba obecna włądza, Boże broń. Od dziś jestem czytelnikiem tylko Państwa portalu.
  Jednocześnie zwracam się z wielką prośbą do Dyrektora Szkoły SP3 – obżydliwe jest to, że zaczyna się jazda wyborcza z obecnym Burmistrzem organizowana przez Pana. Przed wywiadówkami, spotkanie bardzo niesmaczne i nie na miejscu – te słodzenie jest ochydne ze strony Dyrektora i Burmistrza – na to się stanowczo nie zgadzam, że mój czas jest marnowany. Panie Burmistrzu oszczędności masz pan bo nie inwestujesz (fragment usunięty przez redakcję).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  Jeszcze Dyrektora i niezastąpionej Pani sekretarz.Też było spotkanie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. PoLa

  Nieformalna kampania wyborcza ruszyła. Urzędujący burmistrz ma oczywiście najmocniejsze „narzędzia” do komunikacji z mieszkańcami, i co oczywiste z nich korzysta i będzie korzystał. I przecież nie ma to nic wspólnego ze zbliżającymi się wyborami (?). Strach co poniektórym zagląda już chyba w oczy. A teraz jest już czas „pozycjonowania się”. Kto z burmistrzem i jego ekipą, kto z nowym kandydatem. Jak ostanie się obecny burmistrz wiele osób z otoczenia na gminnych stanowiskach kierowniczo-dyrektorskich będzie uratowanych. I znów będzie można odetchnąć „pełną piersią”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   A czy ktos słyszał kto ma byc nowym zastępcą burmistrza.Ciekawe rzeczy.Kobiety kobiety.No czekamy.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Anonim

    Jak to kto.Kobieta……….

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. Jadwiga

     Robi sie wesoło,będą awansować same osoby z bliskiego otoczenia i kolejna kobieta.Prawda czy fałsz,pewnie znowu plotki w Goldapi .A rodzina .Gratuluje.Czekam na nowego kandydata ale takiego,ktoremu rodzina jest najważniejsza.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
     1. Anonim

      Mam nadzieję ze to żart.Żałosne.Obudź sie Pan .Oj ktos potrafi dobrze kierowac.

      Nikt jeszcze nie głosował.
      Please wait...
 4. Regina

  Proszę zwrócić uwagę, kiedy – dziwnym trafem – w tym roku nastąpi odbiór i „otwarcie” większości tzw. „inwestycji” w mieście i na wsi – w październiku!!! Tuż przed wyborami. To przypadek, nie?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Anonim

  Sorry ale pewne panie mojego szacunku juz nie maja i nie będą miały.Ktoś kto nie szanuje czyjeś rodziny nie zasługuje na szacunek.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...