Tenis stołowy: turniej w Węgorzewie

W ostatnią niedzielę lutego odbył się VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Liceum. Wzięli w nich udział zawodnicy nie tylko z Węgorzewa, ale też z regionu.

 

 

 

 

 

Turniej rozegrano w pięciu kategoriach wiekowych od klas I szkoły podstawowej po dorosłych uczestników 50+, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Węgorzewa – Krzysztof Piwowarczyk oraz organizator zawodów Waldemar Czapski, dyrektor Liceum w Węgorzewie.

Turniej rozegrano systemem do „dwóch przegranych” i „każdy z każdym”. Każdy zawodnik miał prawo startu w swojej kategorii wiekowej i starszej. W zmaganiach udział wzięli zawodnicy z Olsztyna, Giżycka, gminy Budry, Węgorzewa, Pisanicy, Kruklanek, Pozezdrza oraz najliczniej przybyli z Gołdapi (którzy zdobyli w sumie najwięcej miejsc na podium bo aż trzynaście).

Udział wzięło około 79 zawodników, sędziowanych przez Bogdana Rabija i Piotra Lewko. Po rozegraniu każdej kategorii wiekowej rozdano nagrody w postaci dyplomów, medali i pucharów.

Wyniki:

wyniki_wegorzewo


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Tenis stołowy: turniej w Węgorzewie

  1. Piotr Miszkiel

    Gratuluję kolejnego sukcesu!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...