Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu skradzionego stelaża wózka

W Gołdapi doszło do kradzieży stelaża wózka „MODI BUGGY”. Niepełnosprawny chłopiec nie może się bez niego przemieszczać. Policjanci apelują o informacje do wszystkich osób, które mogą pomóc odzyskać stelaż.

 

 

 

 

Najprawdopodobniej w połowie lutego z klatki schodowej bloku na Osiedlu Młodych został skradziony stelaż wózka „MODI BUGGY”. Wózek ten był dla niepełnosprawnego chłopca niezastąpionym środkiem lokomocji. Bez niego mamie dziecka jest niezwykle trudno przemieszczać się z chorym synkiem.

Policjanci proszą o każdą informację, która może przyczynić się do odnalezienia skradzionej części wózka. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie prosimy aby zgłosiły się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, ul. Mazurska 33 lub telefonicznie 087 615 54 00 bądź pod numerem alarmowym 997. Liczymy, że dzięki pomocy obywateli potrzebny stelaż wróci do prawowitego właściciela.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu skradzionego stelaża wózka

  1. Andrzej Dutkowski

    myślę że nie doprosimy się o zwrot,kogoś kto ten stelaż zabrał, może również był mu niezbędny, oby,proszę powiedzieć jaki jest koszt zakupu takiego stelaża, postaramy się pomóc, pomożemy na pewno. pozdrawiam

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...