Na rzecz Damiana uzbierano aż 26 450,00 złotych!!!

Aż 26 450,00 złotych udało się zabrać podczas sobotniego koncertu charytatywnego na rzecz Damiana. Brawa – inicjatorom, darczyńcom, wolontariuszom, współorganizatorom i nabywcom licytowanych przedmiotów! Za rekordową kwotę (2600 złotych) sprzedany został mistrzowski pas Damiana Szafrana, gołdapskiego mistrza  kicksboxingu. Po koncercie odbył się (również zadedykowany Damianowi) mecz piłki ręcznej pomiędzy UKS „Jaćwingowie Gołdap a EKS „Szczypiorniak EŁK

 

 

 

 

 

 

Organizatorami przedsięwzięcia byli: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika, Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Witalisa J. Raczkiewicza oraz klub sportowy UKS „Jaćwingowie” Gołdap.

Współorganizatorami: Gołdapska Grupa Wsparcia, Wolontariusze 18+, Studio Reklamy Grafix i Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu „Partnerstwo Sztuk” .

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Na rzecz Damiana uzbierano aż 26 450,00 złotych!!!

 1. super

  szkoda że radni nie zaszczycili…

   
   1. Anna

    Nieprawda. Pan radny Rafał Górski z Rady Powiatu był obecny i nawet licytował. Była też radna Janina Pietrewicz z Rady Miejskiej. Ale faktycznie dwoje radnych to za mało.

     
    1. Rafał7

     Był pan Gorski i pani Ostrowska. Milo w roku wyborczym zobaczyć panią Pietrewicz

      
     1. Marian

      Pani Pietrewicz jest aktywną radną, także działa poza Radą , np. w Gołdapskim Stowarzyszeniu Kobiet Aktywnych i w grupie wspierającej SP 2. Niedostrzeganie jej na imprezach poza rodzinnymi Kozakami jest po prostu złośliwością obliczoną na zaszkodzenie jej.

       
  1. Antoni

   Tak, to bardzo brzydko, że na sali nie było ani jednego radnego. Wstyd! Ponoć zaproszenia otrzymali.

    
  2. Zuza

   A ja widziałam panią radną Pietrewicz.

    
   1. Tak, Janina Pietrewicz była i Jan Steć z gminy oraz Rafał Górski z powiatu… Zatem było obecnych 8.333333333333332 procent radnych:-)

     
    1. Rafał7

     Jak redakcja doda radnych spoza pierwszych rzędów, procent zwiększy się.

      
 2. xxx

  Radni mogliby po „diecie” przekazać na ten cel ( ale?)