Zjechała z drogi i uderzyła w drzewo

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do jakiego doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 9.00 w Rożyńsku Wielkim gm. Gołdap. Kierująca seatem Ibizą zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Trafiła do szpitala.

 

 

 

 

Dzisiaj kilka minut po 9.00 na trasie Boćwinka – Gołdap w m. Rożyńsk Wielki 27-letnia mieszkanka gminy Gołdap straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg, co zakończyło się uderzeniem w przydrożne drzewo. Na miejscu pracowali policjanci oraz pogotowie ratunkowe, które przetransportowało ranną kobietę do szpitala. Zakres obrażeń zostanie ustalony przez lekarzy w oleckim szpitalu. Kobieta była trzeźwa, jechała sama.

Policjanci apelują o ostrożność. Opady śniegu spowodowały, że na drogach naszego powiatu mamy trudne warunki ruchu, jest ślisko i niebezpiecznie. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania, a gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Kierowco – zwolnij nogę z gazu.

Red. KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły