W niedzielę zagrają – „Jaćwingowie” Gołdap i „Czarni” Olecko

W ramach Podlaskiej III Ligi Piłki Ręcznej w sobotę 4 lutego odbędzie się mecz pomiędzy UKS „Jaćwingowie” Gołdap a MLKS „Czarni” Olecko. Początek meczu 18.00. 

 

 

 

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “W niedzielę zagrają – „Jaćwingowie” Gołdap i „Czarni” Olecko

 1. Tomek

  To w niedzielę czy w sobotę

  1. Trener

   Oczywiście, że w niedzielę.

   1. Tomek

    To może ktoś niech poprawi w tytule i na plakacie jest niedziela a obok małymi literami sobota 4 lutego

 2. Anonim

  A ja się pytam gdzie jakakolwiek dotacja na klub piłki ręcznej, na stronie gołdap info redaktor Rakowski wrzucił artykuł o przyznaniu dotacji na sport , chytrze ten Pan zrobił bo komentarze zablokował, doskonale wie co by sie dzialo. Dla mnie to źenada źeby szkólka pływacka która i tak utrzymuje sie po części ze skladek rodzicow dostała aź 9 tyś, tymczasem A.Sz. który poświęca się chłopakon od piłki ręcznej niejednokrotnie z róźnych rodzin, nie miał ani grosza na działalnośc klubu, wstydź sie Luto, brak słow…

  1. Trener

   Szanowny Anonimie widzę w tobie prawdziwego kibica piłki ręcznej, za co bardzo dziękuję. Muszę jednak wyjaśnić, że co roku największe wsparcie finansowe na działalność klubu mamy od Burmistrza Gołdapi. W tym roku otrzymaliśmy dotację w wysokości 10 tys. zł. plus jeszcze wsparcie z „korkowego”. Pomaga nam finansowo również Starostwo Powiatowe i Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy. Osobiście bardzo wspieram szkółkę pływacką, w której wychowała się trójka moich dzieci. Adamie serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Anonimie zapraszam dziś na mecz ligowy o godz. 18:00. Gramy z Oleckiem, emocje i walka sportowa gwarantowane. Pozdrawiam A.Sz.