Siatkarze UKS „Trójki” Gołdap skrupulatnie trenują

Podczas ferii zimowych w dniach 29 stycznia – 2 lutego zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w tygodniowych zajęciach z mini-siatkówki pod hasłem „Siatkarska kariera zamiast komputera”, odbywających się we własnej sali gimnastycznej.

 

 

 

W sumie w czterogodzinnych zajęciach brało udział 28 zawodników w dwóch grupach z klas od drugiej do siódmej. Zajęcia były przeplatane ćwiczeniami w ataku, zagrywce, obronie oraz bloku. Starsi uczestnicy również utrwalali wcześniej nabyte umiejętności. Zawodnicy pracowali też nad wytrzymałością oraz skocznością.

Duża część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry gdyż już po feriach kontynuowane będą imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego oraz XXIV Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport 2018. Dodatkowo siatkarze mieli zapewniony gorący obiad w stołówce. Zajęcia siatkarskie i posiłki prowadzone były nieodpłatnie.

 

 

 

 

Powiązane artykuły