Pomagam: Damian kontra Mięsak Ewinga

Jestem mamą trzynastoletniego Damiana. W styczniu 2018 r. zdiagnozowano u mojego syna Damiana guza kości krzyżowej.  Damian jest już po biopsji guza oraz częściowej jego resekcji. Niestety umiejscowienie guza w kręgu nie pozwoliło na całkowite jego usunięcie. Wynik i diagnoza powaliła naszą rodzinę – bardzo rzadki nowotwór złośliwy – Mięsak Ewinga.

 

 

 

 

 

Damian jest  już pod opieką Kliniki Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest także po pierwszej chemioterapii. A przed nami kolejne cykle chemioterapii i wyjazdy do oddalonej o 300 km Warszawy. Kolejne zakupy środków okołomedycznych, żywności specjalnego przeznaczenia.

Damian jest wesołym uzdolnionym chłopcem. Uwielbia piłkę nożną, gra na pianinie. Jak był zdrowy, bardzo lubił łowić ryby z dziadkiem.

Walka o życie i zdrowie dopiero się dla nas zaczęła.

Jeśli ktoś z Państwa chce Nas wesprzeć w tej walce będziemy wdzięczni za każdą wpłatę lub udostępnienie informacji, dziękujemy 🙂

 

https://pomagam.pl/ncnydgjc

 

 

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Pomagam: Damian kontra Mięsak Ewinga

 1. Ania

  Trzymaj się chłopaku!!! Nie poddawaj się. Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki 🙂

   
 2. Gołdapscy Piłkarze Ręczni zagrają specjalnie dla ciebie swój mecz ligowy 17 marca.

   
 3. Jarek

  Zapraszam Cię Damianku na wiosnę wraz z dziadkiem na Szczupaki m. Suczki 1

   
 4. prywaciarz

  oddam wpłatę zamiast na zus to dla niego, z zusu i tak nic nie mam i nie będę miał, pozdrawiam i zdrówka !

   
 5. Gołdapska Grupa Wsparcia

  Pomagamy. 17 marca o godz. 16.00 w Hali – Basen odbędą się imprezy kulturalne i sportowe, połączone z licytacją zebranych przedmiotów, z których dochód wesprze leczenie Damiana. Szczegóły wkrótce, ale już dziś zapraszamy do udziału.

   
  1. Gołdapska Grupa Wsparcia

   Oczywiście nie działamy sami. Tym razem włączyliśmy się w pomoc Damianowi, której głównymi organizatorami są Szkoła Podstawowa Nr1 i Szkoła Muzyczna. Do pięknej akcji, z meczem piłkarzy ręcznych, włączy się też pan Andrzej Sztuk.

    
 6. Stanisław Tołwiński

  Jak zwykle Gołdapska Grupa Wsparcia jest wrażliwa na ludzkie problemy. Gratuluje i życzę powodzenia oraz szczodrości uczestników przedsięwzięciach podczas akcji w dniu 17 marca br.
  Doceniając wspaniałą inicjatywę GGW i rozumiejąc problem Damiana , przygotuje propozycje na licytację . Może będzie ktoś chętny do wylicytowanie: 30 minut lotu nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, kolekcjonerski medal wydany na 15 LAT MAZURSKICH POKAZÓW LOTNICZYCH, , kartę pokładową do oglądania pokazów lotniczych podczas Mazury AirShow 2018 ze statek VIP i mediów .

   
  1. Gołdapska Grupa Wsparcia

   Panie Stanisławie! Jak zwykle jest Pan Wielki! Dziękujemy z całego serca.