Zabawa była przednia, aż nie chciało się nam rozstawać

W sobotę, 20 stycznia, spotkaliśmy się w naszej szkole w radosnej atmosferze zabawy i nadchodzącego odpoczynku. Pierwszy dzień ferii zimowych w naszym przypadku stał się także ostatnim dniem wyjątkowych wesołych „zajęć szkolnych”.

 

 

 

Wspólna zabawa odbyła się w dwóch częściach, rano bowiem najmłodsi wychowankowie bawili się wspólnie z rodzicami i swoimi wychowawczyniami, a po południu starsi uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej. Wszyscy „poruszani” doskonałą muzyką, przygotowaną przez naszych szkolnych dj-ów, którzy – trzeba im to przyznać -spisali się na medal! Brawo chłopaki z III gimnazjum! Sala gimnastyczna wyglądała cudownie – biel łańcuchów wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów upiętych w prześliczne girlandy zrobiła na obecnych duże wrażenie – zatem szczególnie dziękujemy pani Agnieszce Pruszyńskiej!

 

Najmłodsi uczniowie bawili się w rytm wesołej muzyki, odwiedził ich także Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty. Choinkę uatrakcyjniły również występy naszych uczniów, gdyż każda klasa przygotowała pod okiem wychowawcy jakiś montaż muzyczny. Dzieci pięknie śpiewały i tańczyły, a widownia biła brawa. Na rannej choince rodzice przygotowali też kiermasz ciast, dzięki czemu można było sobie osłodzić zabawę. Tańce i „fruwańce” dominowały także na drugiej części balu. Jedni i drudzy uczestnicy naszej imprezy mogli podziwiać taniec naszej małej grupy tanecznej prowadzonej przez panią Beatkę Perżyło.

Zabawa była przednia, aż nie chciało się nam rozstawać. To najlepsza zapowiedź udanych ferii zimowych!

Brygida Mościńska – SP Grabowo

 


Aktualności

Powiązane artykuły