Z Urzędu Miejskiego: Zakończył się nabór wniosków do budżetu obywatelskiego

3 stycznia zakończył się nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2018. Wnioskodawcy złożyli 11 wniosków. 8 z nich dotyczy terenu miejskiego, a 3 wiejskiego. 

 

 

 

O prawie 50 tysięcy złotych zarezerwowane dla inwestycji wiejskich ubiegają się 3 inicjatywy. Projekty te będą ujęte na specjalnej liście wniosków wiejskich. Głosować na nie będą mogli mieszkańcy wsi i miasta. To rozwiązanie to nowość wprowadzona do zasad budżetu obywatelskiego na rok 2018. W mieście o 100 500 zł rywalizować będzie 8 projektów. 5 z nich to projekty inwestycyjne.

W piątek, 12 stycznia o godz. 17:00 w Sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi odbędzie się spotkanie wnioskodawców z mieszkańcami. W jego trakcie przedstawimy zasady głosowania. Wnioskodawcy będą mogli opowiedzieć o swoich pomysłach, a mieszkańcy dopytać o szczegóły. Będzie też możliwość doprecyzowania pomysłów lub wyrażenia oczekiwań co do ewentualnej realizacji. Podsumowana zostanie realizacja ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Poniżej listy wniosków wiejskich oraz wniosków miejskich złożonych do Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2018.

Komentarze można wpisywać na naszym fanpage’u:

https://www.facebook.com/goldaporgpl/


Aktualności

Powiązane artykuły