Mistrzostwa z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem

Zawodnicy z trzech województw (ponad siedemdziesiąt osób), tworząc niepowtarzalną atmosferę i klimat, przy sponsorskim wsparciu Totalizatora Sportowego (właściciela marki LOTTO) uczestniczyli w X Otwartych Mistrzostwach Radziłowa w Tenisie Stołowym.

 

 

 

 

Tradycja zobowiązuje. Mistrzostwa z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co gwarantuje wysoki poziom rozgrywek. Do historii radziłowskiego tenisa przechodzą wszyscy uczestnicy mistrzostw, a złotymi zgłoskami zapisani w niej zostają triumfatorzy poszczególnych kategorii.

Podczas dekoracji naszych zawodników wręczano upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

Z powodu niedyspozycji spowodowanych chorobami naszych zawodników w turnieju wystąpiło tylko trzech reprezentantów Gołdapi. Wywalczyliśmy cztery punktowane miejsca : pierwsze, drugie, trzecie i czwarte.

Dziękujemy pani wicedyrektor szkoły oraz panu wójtowi Gminy.

Dziewczęta szkoły podstawowe i gimnazja:

Julia Jankowska – Gołdap;
Aleksandra Tokarzewska – Radziłów;
Gabriela Braczko – Radziłów;
Brygida Zalewska – Radziłów.

 

Chłopcy szkoły podstawowe i gimnazja:

Adrian Krasiński – Grajewo;
Maciej Bronakowski – Białobrzegi;
Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap;
Arkadiusz Muczyński – Rajgród;

 

17 – 49 lat:

Marek Krymski – Grajewo;
Michał Bronakowski – Białobrzegi;
Tyberiusz Królewicz – Rajgród;
Mateusz Marczykowski – Grajewo.

 

50 +:

Jan Klemendorf – Ostrołęka;
Marek Różycki – Gołdap;
Zdzisław Żołowicz – Łomża;
Wiesław Idzikowski – Ostrołęka.

 

Open:

Marek Krymski – Grajewo;
Jan Klemendorf – Ostrołęka;
Jacek Obidziński – Ostrołęka;
Marek Różycki – Gołdap;
Tyberiusz Królewicz – Rajgród;
Mateusz Marczykowski – Grajewo;
Wiesław Idzikowski – Ostrołęka;
Artur Piersa – Czerwin.

Nagrody w postaci medali i pucharów, kalendarzy i długopisów (zakreślających szóstki w Dużym Lotku) wręczyli zwycięzcom Wójt Gminy Radziłów – Krzysztof Milewski, Wicedyrektor SP – Aneta Michałowska oraz sponsor kategorii 50+ – Stanisław Brzeziński. Dziękujemy za medialne wsparcie panu Zbigniewowi Mroczkowskiemu, za kulinarną ucztę państwu Zbigniewowi i Renacie Mordasiewicz. Nad logistyką i sprawnym prowadzeniem turnieju czuwali sędziowie główni: Andrzej Graczewski i Zdzisław Koniecko. Rolę sędziów stolikowych pełnili uczniowie SP Radziłów.

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Mistrzostwa z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem

 1. Pong

  Marku, ogromne gratulacje. Wiele lat doskonałej roboty w tej pięknej dyscyplinie. Brawo!
  P.S. Czy ktoś potrafi wskazać jakiekolwiek pozytywne działania nowego dyrektora OSiRu? Czy ten człowiek cokolwiek robi?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. gołdapianka

  Ogromne gratulacje! Każdy Wasz sukces jest promocją szkoły, miasta, gminy i powiatu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Anonim

  Jak nie robi przeciez nagrody i puchary ciagle wręcza, to taka ciezka praca jest

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...