Wyniki Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego

25 listopada w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego odbył się II turniej w ramach Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego 2017 r.

 

 

 

Wyniki

Kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – dziewczęta:

miejsce 1 – Martyna Kalwajtys – SP Dubeninki;

miejsce 2 – Katarzyna Witkowska – SP-2  Gołdap;

miejsce 3 – Hanna Galińska – SP-2 Gołdap.

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – chłopcy:

miejsce 1 – Kacper Święcki – SP-5  Gołdap;

miejsce 2 – Kamil Wronowski – SP Dubeninki;

miejsce 3 – Szymon Czyżyk – SP Dubeninki.

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – dziewczęta:

miejsce 1 – Katarzyna Krygier – SP Dubeninki;

miejsce 2 – Oliwia Bagińska – SP2 Gołdap;

miejsce 3 – Dominika Żukowska – SP2  Gołdap.

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – chłopcy:

miejsce 1 – Dawid Chilicki – SP2  Gołdap;

miejsce 2 – Mateusz Marcinkiewicz – SP2  Gołdap;

miejsce 3 – Maciej Gryko – SP2 Gołdap.

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy VII – dziewczęta:

miejsce 1 – Julia Karbowska – SP Dubeninki;

miejsce 2 – Roksana Wiszniewska – SP Dubeninki.

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy VII – chłopcy:

miejsce 1 – Dominik Święcki – SP5 Gołdap;

miejsce 2 – Jakub Kryścio – SP Dubeninki;

miejsce 3 – Mateusz Piwowar – SP2 Gołdap.

 

Kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:

miejsce 1 – Wiktoria Jaśkiewicz – Gimnazjum Dubeninki;

miejsce 2 – Daria Kalinowska – Gimnazjum Dubeninki;

miejsce 3 – Joanna – Bronicka – Gimnazjum Dubeninki.

 

Kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Damian Jarzyna – Gimnazjum Gołdap;

miejsce 2 – Jakub Bernatowicz – Gimnazjum Dubeninki;

miejsce 3 – Cezary Wawrukiewicz – Gimnazjum Dubeninki.

 

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Damian Wesołowski – ZSZ Gołdap;

miejsce 2 – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap;

miejsce 3 – Radosław Ulewicz – LO Gołdap.

Wyniki po II turniejach Gołdapskiej Ligi Tenisa Stołowego

Kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – dziewczęta:

miejsce 1 – Martyna KALWAJTYS – SP Dubeninki (16 pkt.);

miejsce 2 – Hanna GALIŃSKA – SP-2 Gołdap (15 pkt.);

miejsce 3 – Katarzyna WITKOWSKA – SP2 Gołdap (7 pkt.);

miejsce 4 – Amelia BERNATOWICZ – SP2 Gołdap (6 pkt.);

miejsce 5 – Kornelia WARAKSA – SP2 Gołdap (5 pkt.);

miejsce 5 – Emilia ZALEWSKA – SP2 Gołdap (5 pkt.);

miejsce 6 – Aleksandra MĄDZIK – SP2 Gołdap (4 pkt.);

miejsce 6 – Kamila JUREWICZ – SP2 Gołdap (4 pkt.);

miejsce 7 – Kornelia WARAKSA – SP2 Gołdap (3 pkt.).

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy I-IV – chłopcy:

miejsce 1 – Kacper ŚWIĘCKI – SP5 Gołdap (18 pkt.);

miejsce 2 – Kamil WRONOWSKI – SP Dubeninki (14 pkt.);

miejsce 3 – Grzegorz PACEWICZ – SP Żytkiejmy (11 pkt.);

miejsce 4 – Szymon CZYŻYK – SP Dubeninki (10 pkt.);

miejsce 4 – Wiktor CZERESZEWSKI – SP Dubeninki (8 pkt.);

miejsce 5 – Szymon MENTEL – SP -Dubeninki (6 pkt.);

miejsce 6 – Oliwier KRASZEWSKI – SP Dubeninki (5 pkt.);

miejsce 7 – Kamil OLSZEWSKI – SP Żytkiejmy (4 pkt.);

miejsce 7 – Marcel ZALEWSKI – SP2 Gołdap (4 pkt.);

miejsce 7 – Miłosz DEMBOWSKI – SP2 Gołdap (4 pkt.);

miejsce 8 – Szymon BANDYSZ – SP Dubeninki (3 pkt.);

miejsce 8 – Szymon LISIEWSKI – SP Żytkiejmy (3 pkt.).

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – dziewczęta:

miejsce 1 – Oliwia BAGIŃSKA – SP2 Gołdap (16 pkt.);

miejsce 2 – Katarzyna KRYGIEL – SP Dubeninki (14 pkt.);

miejsce 3 – Dominika ŻUKOWSKA – SP 2 Gołdap (11 pkt.);

miejsce 4 – Elwira TRUCHAN – SP Dubeninki (9 pkt.);

miejsce 5 – Magdalena KRYŚCIO – SP Dubeninki (8 pkt.);

miejsce 6 – Julia JANKOWSKA – SP Dubeninki (7 pkt.);

miejsce 7 – Karolina GALIŃSKA – SP Dubeninki (6 pkt.);

miejsce 8 – Martyna ADAMCZYK – SP Dubeninki (5 pkt.);

miejsce 9 – Karolina MAKOWIECKA – SP Dubeninki (4 pkt.);

miejsce 10 – Nikola ADAMCZYK – SP Dubeninki    (3 pkt.);

miejsce 10 – Julia KONIECZNY – SP Gołdap (3 pkt.);

miejsce 10 – Iga POJAWA – SP Dubeninki    (3 pkt.);

miejsce 11 – Marta WORONOWICZ – SP Dubeninki (2 pkt.).

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy V-VI – chłopcy:

miejsce 1 – Dawid CHILICKI – SP2 Gołdap (18 pkt.);

miejsce 2 – Mateusz MARCINKIEWICZ – SP2 Gołdap (14 pkt.);

miejsce 3 – Marcel LUTECKI – – SP Dubeninki (10 pkt.);

miejsce 4 – Hubert WIŚNIEWSKI – SP Żytkiejmy    (9 pkt.);

miejsce 4 – Karol KRYŚCIO – SP Dubeninki (9 pkt.);

miejsce 5 – Dominik BRZOZOWSKI – SP2 Gołdap (6 pkt.);

miejsce 5 – Maciej GRYKO – SP2 Gołdap (6 pkt.);

miejsce 6 – Ernest FURTAN – SP2 Gołdap (5 pkt.);

miejsce 6 – Karol BANDYSZ – SP Dubeninki (5 pkt.);

miejsce 7 – Paweł PROTASIEWICZ – SP Żytkiejmy (4 pkt.);

miejsce 8 – Filip GRYKO – SP2 Gołdap (3 pkt.);

miejsce 8 – Piotr SZCZEPANEK – SP Żytkiejmy (3 pkt.);

miejsce 9 – Mateusz STACHNIEWICZ – SP Żytkiejmy (2 pkt.);

miejsce 9 – Kacper BRZOZOWSKI – SP Dubeninki (2 pkt.).

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy VII – dziewczęta:

miejsce 1 – Julia KARBOWSKA – SP Dubeninki (18 pkt.);

miejsce 2 – Roksana WISZNIEWSKA– SP Dubeninki (14 pkt.);

miejsce 3 – Patrycja KARNAUCHOW – SP2 Gołdap (6 pkt.).

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy VII – chłopcy:

miejsce 1 – Dominik ŚWIĘCKI – SP2 Gołdap (18 pkt.);

miejsce 2 – Michał TRUCHAN – SP Dubeninki (12 pkt.);

miejsce 3 – Mateusz PIWOWAR – SP2 Gołdap (11 pkt.);

miejsce 4 – Hubert KALWAJTYS – – SP Żytkiejmy (10 pkt.);

miejsce 5 – Filip CZERESZEWSKI – SP Dubeninki (7 pkt.);

miejsce 5 – Jakub KRYŚCIO – SP Dubeninki (7 pkt.);

miejsce 6 – Szymon BOGUCKI – SP2 Gołdap (6 pkt.);

miejsce 7 – Krystian JAŚKO – SP Dubeninki (4 pkt.);

miejsce 7 – Szymon BOGUCKI – SP2 Gołdap (4 pkt.).

 

Kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:

miejsce 1 – Wiktoria JAŚKIEWICZ – Gimnazjum Dubeninki (18 pkt.);

miejsce 2 – Daria KALINOWSKA – Gimnazjum Dubeninki (13 pkt.);

miejsce 3 – Ewa MENTEL– Gimnazjum Dubeninki (12 pkt.);

miejsce 4 – Joanna BRONICKA – Gimnazjum Dubeninki (11 pkt.).

 

Kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Damian JARZYNA – Gimnazjum Gołdap (18 pkt.);

miejsce 2 – Cezary WAWRUKIEWICZ – Gimnazjum Dubeninki       (13 pkt.);

miejsce 3 – Sebastian LUTECKI – Gimnazjum Dubeninki (10 pkt.);

miejsce 4 – Jakub BERNATOWICZ – Gimnazjum Dubeninki (12 pkt.);

miejsce 5 – Dawid MAKAREWICZ – Gimnazjum Dubeninki (5 pkt.);

miejsce 6 – Krystian KRYŚCIO – Gimnazjum Dubeninki (4 pkt.);

miejsce 6 – Daniel MATUSEWICZ – Gimnazjum Dubeninki (4 pkt.).

 

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

miejsce 1 – Katarzyna OŁÓW  – LO Gołdap (9 pkt.);

miejsce 2 – Natalia KALINOWSKA – ZSZ Gołdap (7 pkt.).

 

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

miejsce 1 – Damian WESOŁOWSKI – ZSZ Gołdap (16 pkt.);

miejsce 1 – Kacper MISIUN – ZSZ Gołdap (16 pkt.);

miejsce 2 – Radosław ULEWICZ – LO Gołdap (12 pkt.);

miejsce 3 – Bartosz KUPRYJANOWICZ – ZSZ Gołdap (10 pkt.);

miejsce 4 – Patryk ŚWIACKI – ZSZ Gołdap (7 pkt.);

miejsce 5 – Dawid RAKOWSKI – ZSZ Gołdap (4 pkt.);

miejsce 5 – Robert POJAWA – LO Gołdap (4 pkt.);

miejsce 5 – Mariusz WOJCIECHOWSKI – ZSZ Gołdap (4 pkt.);

miejsce 6 – Piotr WINIARSKI – ZSZ Gołdap (3 pkt.).

 

Powiązane artykuły

Skomentuj