W naszej szkole to także czas miłych niespodzianek…

Okres przedświąteczny to czas zadumy i oczekiwania. W naszej szkole to także czas miłych niespodzianek i możliwości obdarowania bliskich miłym upominkiem. Jak co roku odbył się kiermasz bożonarodzeniowy  przygotowany przez uczennice koła plastycznego prowadzonego przez panią Karolinę Rzędzian.

 

 

 

 

Uczennice przygotowały m.in. bombki sklejkowe wykonane techniką decupage, stroiki na stół bożonarodzeniowy, choinki z szyszek modrzewia, mydełka oraz ręcznie serduszka i skrzaty,  tabliczki okolicznościowe dla mamy i zakładki do książek.

Dziewczynki „rosły w oczach” od pochwał skierowanych do nich za wykonane „cuda”.

Część dochodu zostanie wykorzystana  na zakup ozoboota, który dołączy do szkolnej rodzinki robotów przeznaczonych do nauki programowania. Bardzo dziękujemy kupującym za przybycie, za pochwały płynące od Was za stworzone „ cudeńka”.

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły