Szkoła Podstawowa w Pogorzeli otrzymała tytuł Szkoła Liderów 2017

W piątek 15 grudnia Szkoła Podstawowa w Pogorzeli jako jedna z dwóch szkół województwa warmińsko-mazurskiego i jedna z nielicznych w kraju otrzymała z rąk przedstawicielek ORE i MSZ tytuł Szkoła Liderów 2017.

Jest to uwieńczenie i docenienie naszych działań na rzecz przybliżania problemów rozwoju współczesnego świata, globalnych współzależności  społeczeństw, a także naszego wkładu w kształtowanie krytycznego, świadomego myślenia oraz zmianę postaw. Konferencja w Sulejówku podsumowująca projekt Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju była doskonałą promocją szkoły, gminy i powiatu – różnorodność naszych pomysłów, rozmach realizacji i metody pracy spotkały się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem uczestników z różnych stron Polski.

Za tym sukcesem stoi praca wielu osób, dlatego dziękujemy całej społeczności szkolnej: uczniom i rodzicom – za zaangażowanie i entuzjazm towarzyszące każdego roku naszym działaniom.

Dziękujemy również osobom z innych szkół gminy Gołdap, które włączyły się w nasze przedsięwzięcia i tym samym wpisały się w realizację aktualnych wyzwań globalnych.

Razem możemy więcej!
Ewa Kisyk  i Monika Wojtala-Taudul

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Szkoła Podstawowa w Pogorzeli otrzymała tytuł Szkoła Liderów 2017

  1. gołdapianka

    Wielkie gratulacje wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom za ich wspólne działania.