Podziękujmy Pani Profesor

W lipcu 2017 roku pani profesor Aleksandra Ratasiewicz, wychowawczyni wielu pokoleń gołdapian ukończyła 80 lat. W tym samym czasie zakończyła swoją misję w Muzeum im. Mieczysława Ratasiewicza. W związku z tym chcielibyśmy podziękować pani Aleksandrze za jej wieloletni wkład pracy na rzecz naszej wspólnej małej ojczyzny Gołdapi.

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby okazać szacunek i podziękowania tak zasłużonej dla naszego miasta osobie.

Spotkanie odbędzie się dnia 18 grudnia 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali Szkoły Muzycznej w Gołdapi przy ul. Partyzantów.

W programie między innymi teatr przy stoliku, a w nim intrygująca historia o małżeństwie dojrzałych lekarzy, żyjących i pracujących w niewielkim miasteczku. W ich życie niespodziewanie wkracza trzeci lekarz, który okazuje się… Kim, tego dowiecie się Państwo w czasie spotkania.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich tort i kilka innych atrakcji. Państwa obecność będzie wyrazem szacunku dla pani Aleksandry i Jej dokonań. A samej Jubilatce będzie miła.

Serdecznie zapraszamy. Nie tylko absolwentów liceum, ale wszystkich, którzy cenią dokonania pani profesor. I teatr. Tym razem przy stoliku w wykonaniu między innymi trojga absolwentów gołdapskiego liceum

Wstęp oczywiście wolny.

 


Aktualności

Powiązane artykuły