PLR V kolejka

Miniony tydzień stał pod znakiem zaciętej walki do końca i wyniku 10:7. W takim stosunku 14. dywizjon pokonał Pisanicę i Gawliki, Ełk zwyciężył Giżycko, a Bakałarzewo – Gołdap. Odstępstwem był jedynie zaległy mecz Pozezdrza z Giżyckiem, w którym gospodarze ulegli 2:10.

 

 

 

 

Po pięciu kolejkach samodzielnym liderem został zespół z Bakałarzewa, który wyprzedza Gołdap o 2 punkty. Na miejscach od 3. do 6. plasują się kolejno: Lenarty, Giżycko, Suwałki i Ełk z pięcioma punktami. Tak więc w czołówce ścisk i wszystko będzie decydować się w bezpośrednich meczach między zainteresowanymi drużynami.

W najbliższej kolejce szczególnie interesujące wydają się być mecze Giżycka z Bakałarzewem, Suwałk z Ełkiem, który jest na fali wznoszącej i przerwał serię remisów oraz Gołdapi ze Słobódką. O swoje pierwsze punkty powalczy Pozezdrze z Pisanicą. W rankingu indywidualnym tempa nie zwalnia Marcin Czarniawski, który dodał kolejne 4 wygrane i z imponującym bilansem 19:1 umocnił się na pozycji lidera. Na kolejnych miejscach plasują się Marek Różycki i Dariusz Staszkiewicz.

Wyniki:

V runda PLR

***

Od najbliższej kolejki wyniki naszej ligi będą zamieszczane na stronie internetowej wama-sport.pl, dlatego bardzo proszę kierowników wszystkich drużyn aby dostarczyli mi zdjęcia swoich drużyn, gdyż chciałbym do wyników dodać również galerię zdjęć wszystkich zespołów.

Sprawę potraktujcie jako pilną. Dziękuję wszystkim za sprawne przesyłanie protokołów i oby tak dalej.

Pozdrawiam serdecznie

Powiązane artykuły