Koncert okazał się rewelacyjny

To co na sali widowiskowej Domu Kultury pokazała w niedzielę wieczorem Fundacja Uskrzydleni wraz z uczestnikami, prowadzonych przez tę organizację warsztatów, mogło przerosnąć oczekiwania sporej części widowni, zwłaszcza tej, która nie uczestniczyła w podsumowaniu poprzedniej edycji. Koncert kolęd w wykonaniu około stuosobowej grupy dzieci z towarzyszeniem profesjonalnych muzyków okazał się rewelacyjny. Toteż wieczór zakończył się bisem.

 

 

 

 

 

„Świąteczny Koncert Finałowy” miał między innymi jedną istotną zaletę – kolędy były wykonywane dynamicznie i lirycznie, a to pogodzić nie jest łatwo. Na dodatek niestandardowo, bowiem bywało, że swingująco i z solówkami instrumentalnymi.

Widać że grupą kierowali profesjonaliści, natomiast pomysłodawcy projektu najpewniej mają świadomość co to jest trwałość projektu, ponieważ wiele wskazuje na to, że przynajmniej u części wykonawców nabyte umiejętności wokalne zostaną na dłuższy czas.

Warsztaty wokalne, instrumentalne i elektroakustyczne trwały cztery miesiące. Uczestniczyły w nich dzieci z naszego powiatu oraz z Jezioran.

Miejmy nadzieję, że to świetne przedsięwzięcie będzie kontynuowane w kolejnych latach.

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Koncert okazał się rewelacyjny

 1. krzysztof

  wszystko pierwsza klasa

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Gołdapski Fundusz Lokalny

  Piękny, inspirujący i profesjonalnie zorganizowany Świąteczny Koncert Finałowy. Gratulujemy !
  Dziękujemy za zaproszenie i za tak kompetentnie zrealizowany projekt. Ale przede wszystkim za serce i energię, którą Państwo włożyliście w jego realizację.
  Świąteczny Koncert Finałowy zorganizowany przez Fundację Uskrzydleni – Wspieramy Kreatywnie wraz z uczestnikami, prowadzonych przez tę organizację warsztatów w ramach projektu dofinansowanego m.in. z programu Działaj Lokalnie był rewelacyjny. Warsztaty wokalne, instrumentalne i elektroakustyczne trwały cztery miesiące. Koncert kolęd w wykonaniu około stuosobowej grupy dzieci i profesjonalnych muzyków był wykonany dynamicznie i lirycznie. A to niełatwe. Podczas koncertu było widać, że grupą kierowali profesjonaliści. Wieczór zakończył się bisem. Mamy nadzieję, że tak piękne przedsięwzięcie będzie kontynuowane w kolejnych latach.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Marcelina

  Brawo, brawo, brawo. Koncert rewelacyjny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...