Kiermasz świąteczny w „muzeum”

Izba regionalna „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza w Gołdapi” organizuje w II budynku muzeum (budynek przy gimnazjum) 15 grudnia w godz. 10:00 – 16:00 kiermasz świąteczny. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kiermaszu i zaprezentowania swoich przysmaków  oraz świątecznych ozdób. Zaś mieszkańców zapraszamy do nas na świąteczne zakupy.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Kiermasz świąteczny w „muzeum”

 1. Sowa

  Tylko co ma wspólnego Muzeum Ziemi Gołdapskiej ze świątecznymi ozdobami i wypiekami? Czy nie chodzi przypadkiem o to że „zarządzająca tymczasowo” Muzeum nie ma żadnych pomysłów na funkcjonowanie tej placówki ?

  1. Może nadmiar ironii. Prezentacja ma akcent lokalny i regionalny. Zatem tak zwany drugi budynek świetnie się do tego nadaje. Na święta, moim zdaniem, dobry pomysł. Smacznego:-)

 2. Obserwator

  Szanowna Sowo zaproponuj i zrób coś lepszego! Jarmarki są tradycją niezależnie od miejsca organizacji, były na placu były w kinie, mogą być w muzeum! Rozejrzyj się wokół muzea organizują różne imprezy i akcje i nikt nie wydziwia! Likwidacje jarmarku Sowa też by krytycznie potraktował! Ja idę na jarmark! Wesołych Świąt! Pozdrawiam!

  1. Sowa

   Obserwatorze! Ja też pójdę, ale na Kiermasz Bożonarodzeniowy – 17 grudnia. A co do Izby Regionalnej – pan Ratasiewicz się w grobie przewraca!

 3. Anonim

  Super pomysł.Będziemy.Brawo.A pierniki niech siedzą w domu i narzekają.