Dziecko na rowerze wjechało wprost pod samochód

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym ranny został 7- letni chłopiec. Jak wynika z ustaleń, dziecko wjechało rowerem wprost pod samochód. Policjanci apelują do rodziców o zwiększenie nadzoru nad dziećmi.

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (20.12.17) kilka minut przed godz. 14.00 na jednej z ulic Gołdapi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 7- letni chłopiec jechał rowerem po chodniku, po czym nagle zjechał na jezdnię i uderzył w bok citroena, którym kierował 31-letni mieszkaniec  pow. gołdapskiego.

Chłopiec spadł z roweru i upadł na jezdnię. Na szczęście młody rowerzysta doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej na miejscu, nie wymagał hospitalizacji szpitalnej. Jak ustalono, dziecko miało bawić się na swoim podwórku ale  niepostrzeżenie wyjechało na ulicę.

Policjanci apelują do rodziców, by zwracali uwagę na to, gdzie przebywają, co robią i na czym polega ich zabawa. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły