Choinka inna niż wszystkie!

Na Mikołajki, dzięki mamie naszego przedszkolaka pani Małgosi Brzezińskiej, pojawiła się w naszej szkole piękna choinka z lasu, sięgająca aż do sufitu. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ ubieranie świątecznego drzewka jest zgodne z naszą tradycją.

 

 

 

Ta choinka jest jednak inna niż wszystkie. Przystrojona została imiennymi bombkami. Wykonali je uczniowie klas gimnazjalnych, szkoły podstawowej, oddziałów przedszkolnych oraz pracownicy szkoły. Pachnące Świętami Bożego Narodzenia drzewko przystrajali uczniowie podczas zajęć świetlicowych. Czynili to z wielkim zaangażowaniem, odczytując na każdej ozdobie imiona osób, które przyniosły swoje bombki. To wyjątkowa jodła, ponieważ zdobi szkołę dzięki nam wszystkim.

Tego dnia mieliśmy w szkole wyjątkowych gości – Gołdapskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych (Janina Pietrewicz, Anna Kozioł i Katarzyna Matyszczyk) z koszem cukierków i przez siebie wypieczonych pierników.

Najmłodszych uczniów szkoły odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci przyjęły go z radością, śpiewając piosenki, a nawet grając mu na skrzypcach.

Dyrekcja i pracownicy SP 5,

uczniowie szkoły podstawowej, oddziałów gimnazjalnych i przedszkolnych.

Elwira Rakowska-Karwel


Aktualności

Powiązane artykuły