Zainteresuj się darmowymi pożyczkami

Czy można zaciągnąć pożyczkę bez prowizji i oprocentowania? Niewtajemniczonym to pytanie może się wydać dziwne. Mimo to zdecydowanie jest uzasadnione, bowiem rzeczywiście w Polsce można zaciągnąć pożyczkę bez opłat i to w wielu firmach pożyczkowych.

Nie tylko osobom prywatnym ale i przedsiębiorcom zdarzają się nieoczekiwane wydatki, związane choćby z terminową spłatą zobowiązania lub okazyjnym zakupem. Jak to zatem zrobić by nie naruszyć płynności firmowego lub domowego budżetu?

Jakie mamy wyjście?

Wyjściem może się okazać niewielka pożyczka. Natomiast takim potrzebom nie tak dawno wyszły na przeciw pozabankowe firmy pożyczkowe i szybko ten pomysł podchwyciły również niektóre banki. W ich ofertach znalazły się szybkie pożyczki, które błyskawicznie spotkały się z ogromnym powodzeniem. Jednym z wariantów są tak zwane „chwilówki” na ogół nie przekraczające górnej granicy 3 000 złotych (choć bywają do 6000 złotych), najczęściej z miesięcznym terminem spłaty.

Jednakowoż pomysły marketingowe firm pożyczkowych na tym się nie zakończyły, ponieważ rychło wśród nowych ofert pojawiły się pożyczki… darmowe. Mimo to by taką pożyczkę otrzymać powinien zostać najpierw spełniony jeden z podstawowych warunków – pożyczkobiorca zaciąga pożyczkę w danej firmie po raz pierwszy. Kolejne już będą z odpowiednimi opłatami wraz z oprocentowaniem.

Ponadto pożyczkobiorca powinien być pełnoletni (niektóre firmy wymagają minimum 21 lat), posiadać dowód osobisty i konto bankowe. Wielu z pożyczkodawców nie wymaga zaświadczeń BIK (Biura Informacji Kredytowej), ZUS i US. Natomiast po spełnieniu tych warunków cała procedura załatwiania pożyczki wraz z przelaniem na konto sprowadza się nawet do kilkunastu minut.

Przykładowe oferty

U większości pożyczkodawców darmową pożyczkę można zaciągnąć w kwocie nie przekraczającej 2000 złotych. Na przykład MoneyMan pożyczkę darmową można zaciągnąć do 1500 złotych. Podobną ofertę ma HaloPozyczka.

By wybrać najkorzystniejszą propozycję można skorzystać z internetowej porównywarki szybkich pożyczek na http://www.sowafinansowa.pl Są tu między innymi oznaczone te firmy pożyczkowe, które nie wymagają od klienta BIK, choćby SmartPozyczka, która proponuje pożyczkę darmową w wysokości 2500 złotych. Taką samą darmową kwotę z miesięczną spłatą można zaciągnąć w Wandoo. Z ofertą dwóch tysięcy złotych pierwszej pożyczki bez opłat wychodzi LewPozyczka.

Warto jest również wiedzieć, że od ponad roku polskie pozabankowe firmy pożyczkowe działają na konkretnych prawnych zasadach, które między innymi regulują górne granice opłat, w tym również oprocentowania.


Porady

Powiązane artykuły