Zadecydowały rzuty karne

W gołdapskiej hali OSiR odbył się 26 listopada pierwszy w tym sezonie mecz III ligi piłki ręcznej mężczyzn. Zespół UKS Jaćwingowie Gołdap zremisował z Bestiosem Białystok 28:28 (17:16), ale przegrał w rzutach karnych 1:3. W związku z tym w Gołdapi został tylko jeden punkt, goście wywieźli dwa. 

 

 

 

 

Większą część meczu gospodarze dominowali na boisku, jednak w drugiej połowie, po serii błędów i niewykorzystanych sytuacji goście objęli prowadzenie. Mimo końcowego wyniku mecz był bardzo emocjonujący i przyciągnął pełne trybuny kibiców. Mecz współfinansowany był z środków  Gminy Gołdap i Starostwa Powiatowego w Gołdapi.

 

Kolejne spotkanie zawodnicy UKS Jaćwingowie rozegrają 3 grudnia w Ełku.

UKS Jaćwingowie Gołdap: Bartłomiej Kuźnicki, Jacek Szrejder, Robert Jankowski, Tomasz Szyszkowski-13, Krzysztof Rzeźnicki, Filip Czajkowski, Kamil Godlewski, Rafał Mrozowski, Mateusz Sztuk-2, Konrad Sitek-3, Daniel Godlewski-5, Michał Kazimierski-3, Adrian Czygier-1, Mieczysław Ćwikowski-1, Gabriel Bukowski, Bartłomiej Gryniewicz.

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Zadecydowały rzuty karne

  1. Byłem na meczu. Super emocje.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
  2. Bardzo się cieszę, że takie mecze są w Gołdapi rozgrywane. Zawodnicy to wychowankowie gołdapskiego klubu piłki ręcznej. O zainteresowaniu świadczy ilość kibiców, która przybyła na mecz. Dziękuję trenerowi i zawodnikom. Może warto przybliżyć te osoby lokalnemu społeczeństwu.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...