Trzech na jednego… Pobity 32-latek trafił do szpitala

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 32-latka. 20-, 22- i 24-latek w weekend w centrum Gołdapi mieli uderzać i kopać po całym ciele innego mieszkańca miasta. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

 

W poniedziałek (27.11.2017) do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zgłosił się 32–letni mężczyzna i złożył zawiadomienie o tym, że został pobity. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci.

Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia miało dojść w miniony weekend z soboty na niedzielę (25/26.11.2017) kilka minut po północy. Gdy poszkodowany wychodził z jednego ze sklepów w centrum miasta, podeszło do niego trzech mężczyzn i zaczęło go uderzać i kopać po całym ciele.

Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniami sprawców. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Podejrzani zostali ustaleni i zatrzymani już następnego dnia. To dwaj bracia w wieku 20 i 22 lat oraz ich 24-letni kolega, dobrze znany miejscowym policjantom.

Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów pobicia. Mężczyźni ze swojego postępowania będą tłumaczyć się przed sądem. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły