Serdecznie namawiamy do przyjścia na akcję krwiodawczą w Baniach Mazurskich!

Kochani! Choć do naszej akcji krwiodawczej jeszcze daleko, bo prawie miesiąc, to już dziś Was serdecznie namawiamy do przyjścia na nią! Akcja odbędzie się 18 grudnia, w godzinach 9.30 – 13.30 w sali narad w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich.

 

 

 

Jest to niecodzienna, bo mikołajowa akcja krwiodawcza, a jak sami wiemy okres świąt to szczególny czas, pełen ciepła, życzliwości, serdeczności…. więc Kochani mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zawiedziecie i przyjdziecie, zabierając ze sobą znajomych, rodzinę, sąsiadów, koleżanki czy kolegów….

Dla każdego dawcy przygotowany będzie słodki poczęstunek, kawa, herbata do wyboru. Dodatkowo PAŃSTWO BEATA I ADAM BAZYDŁO – właściciele BARU „MŁYN” ufundowali karnet na obiad, który zostanie rozlosowany wśród dzielących się cząstką siebie.

I JESZCZE JEDNA PROŚBA: Jeśli macie w domu jakieś niepotrzebne zabawki czy książki, którymi się dzieci już nie bawią, bo wyrośli albo się im znudzili, zabierzcie je ze sobą na akcję a my przekażemy je oddziałowi dziecięcemu SPZOZ W GOŁDAPI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!


Aktualności

Powiązane artykuły