Rozstrzygnięto konkurs „Gołdap – Mazurski Zdrój – Moje miejsce jest tu”

Wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Gołdap – Mazurski Zdrój – Moje miejsce jest tu” miało miejsce w holu sali widowiskowej Domu Kultury w czasie odbywającej się 9 listopada wystawy. Nagrody wręczył Tomasz Luto, burmistrz Gołdapi wraz z Piotrem Wasilewskim, prezesem Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap. W czasie wystawy zaprezentowano także kalendarz gołdapski na rok 2018. Na jego kartach znajdziemy prace konkursowe.

 

 

Konkurs fotograficzny składał się z trzech kategorii: zdjęcie do kalendarza gołdapskiego, zdjęcie ze smartphone’a oraz zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej.

Łącznie wpłynęło 130 prac konkursowych 9 autorów. Jury po pięciogodzinnych obradach wybrało zwycięzców, którzy w trakcie wystawy otrzymali nagrody finansowe oraz rzeczowe.

 

W kategorii zdjęć do kalendarza gołdapskiego wybrano Zwycięzców:

1. miejsce – Zdjęcie Mariusza Duszaka;

2. miejsce – Zdjęcie Aleksandry Król-Berut;

3. miejsce – Zdjęcie Agnieszki Urynowicz;

W kategorii zdjęć ze smartphone’a największą liczbę punktów uzyskała praca Macieja Parata.

W kategorii zdjęć dzielnicy uzdrowiskowej wygrała fotografia  Aleksandry Król – Berut.

Organizatorami konkursu byli Gmina Gołdap, Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, Dom Kultury w Gołdapi oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

Gołdapski kalendarz z pracami konkursowymi na rok 2018 dostępny w cenie 20,00 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi. W ofercie także kalendarz trójdzielny w cenie 9,95 zł.

Fot. z wystawy – Bartosz Cieśluk – UM Gołdap; Jarosław Józef Jasiński – Dom Kultury w Gołdapi.

 

 

 

Powiązane artykuły