„Rominczańskie melodie nad Wisłą” na finiszu

Koncertowanie chwilowo ustało. Zespół „Rominczanie” jednak nadal pracuje – nie zaprzestał cotygodniowych spotkań, by pracować nad repertuarem i techniką śpiewania. Praca wre także nad powstającym albumem.

 

 

 

 

To już przedostatni miesiąc pracy w ramach projektu „Rominczańskie melodie nad Wisłą”. Powoli kończymy składanie albumu, chociaż to właśnie w październiku dokonaliśmy ostatnich selekcji zebranego materiału, niezbędnych korekt tekstów i układaliśmy wszystko w całość. Pomogli wolontariusze. Resztę zostawiliśmy specjalistom. Zobaczyliśmy też pierwsze efekty naszej pracy: pierwszy projekt albumu bardzo nam się spodobał. Za chwilę dostaniemy całość i będzie można nasze działania podsumować. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na 26 listopada do remizy OSP w Dubeninkach na godz. 15.00. Uwierzcie – będzie czego posłuchać i na co popatrzeć.

Działania realizowano w ramach projektu „Rominczańskie melodie nad Wisłą” ze środków województwa warmińsko – mazurskiego, powiatu gołdapskiego, gminy Dubeninki oraz z Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Dubeninki i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

03.11.2017 r.

Bożena Buza – 509604148, sawbuz@wp.pl

Powiązane artykuły