Leżał na środku jezdni

O dużym szczęściu może mówić 53-letni mieszkaniec Gołdapi, który w piątkowe popołudnie pijany leżał na środku jezdni w Zawiszynie w gminie Dubeninki. Dzięki świadkowi zdarzenia, który zatrzymał się i wezwał służby ratunkowe interwencja zakończyła się dla niego jedynie urazem głowy.

 

 

 

 

W piątek (03.11) kilka minut po godz. 14.00 oficer dyżurny gołdapskiej policji otrzymał zgłoszenie o  mężczyźnie leżącym na jezdni na trasie Zawiszyn – Dubeninki, na drodze wojewódzkiej nr 651.

We wskazanym miejscu policjanci  zastali mężczyznę, z którym kontakt był utrudniony. Od 53-latka wyczuwalny był silny zapach alkoholu.

Funkcjonariusze ustalili, że nie doszło do potrącenia mężczyzny przez samochód. 53-latek wracał z Dubeninek do Gołdapi. W miejscowości Zawiszyn w pewnym momencie wszedł na jezdnie po czym upadł i uderzył głową o asfalt. Natychmiast zareagował przejeżdżający w pobliżu kierowca osobówki, który zatrzymał się i wezwał pomoc.

Przyczyną całego zdarzenia najprawdopodobniej był alkohol, na badanie którego 53-letni mężczyzna nie był nawet w stanie na miejscu się poddać. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala, gdzie otrzymał pomoc.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły