Z Urzędu Miejskiego: Trwa program dotyczący wsparcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Trwa program dotyczący wsparcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Warmii i Mazurach realizowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania oferty edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku współpracującego z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi. Uniwersytety Trzeciego Wieku to przestrzeń dla tych, którzy chcą się dalej rozwijać i rozumieć szybko zmieniającą się rzeczywistość.

 

 

Zależy nam na tym, abyś Ty i inni uczestnicy Uniwersytetów Trzeciego Wieku wciąż dotrzymywali kroku w pędzącym niczym pociąg Pendolino świecie. Teraz jest Wasz czas i czas dla Was samych, dlatego warto, abyście wreszcie pomyśleli o sobie. O swoich zainteresowaniach i pasjach. O możliwościach i pragnieniach. Uniwersytety Trzeciego Wieku to arena wymiany wiedzy i doświadczeń nie tylko z wykładowcami, ale również z Waszymi rówieśnikami.

Chcemy, abyście wciąż poszerzali horyzonty, poznawali nowych ludzi oraz zdobywali wiedzę m.in. z dziedziny prawa, sztuki, filozofii, informatyki czy historii. Co ważne, zajęcia są bezpłatne i finansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wykłady odbywają się w przyjaznych dla seniorów i łatwo dostępnych miejscach. Czas powiedzieć sobie „Teraz Ja!”. Czas, aby wspólnie z nami tworzyć Uniwersytety Trzeciego Wieku na Warmii i Mazurach!

Mając to na uwadze serdecznie zapraszamy do skorzystania oferty edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku  współpracującego z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi.

Zapraszamy do udziału w module szkoleniowym:
PRAWO DLA SENIORA prowadzonym przez adwokata Marcina Kotowskiego oraz radcę prawnego Barbarę Woźniak w następujących terminach:

 


Aktualności

Powiązane artykuły