Sukces SP2 w Gołdapi sukcesem naszego miasta – Puchar Recyklingu 2017 za nami

Niesamowitą promocją Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi oraz naszego urokliwego miasta okazał się finał XVIII edycji Konkursu Puchar Recyklingu. Kapituła Konkursu o Puchar Recyklingu doceniła zaangażowanie „Dwójki” i przyznała wyróżnienie w kategorii Edukacja Recyklingowa – nagrodę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, statuetkę w kategorii frakcyjnej „Zielona Bateria” oraz Statuetkę „Zielony Kontakt”.

 

 

 

Uroczysta Gala Kongresu ENVICON odbyła się w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.

– Jako nauczycielka i koordynatorka wielu działań ekologicznych w szkole i na terenie miasta starałam się godnie reprezentować dobre imię naszej szkoły i miasta. Z dumą stwierdzam będziemy dalej to robić, ale z jeszcze większym zapałem – mówi Alina Oleszczuk. – Przy tak cudownym zaangażowaniu wszystkich współpracujących ze szkołą instytucji, placówek, mieszkańców miasta i okolic, co roku jako miasto jesteśmy Tygrysami Recyklingu. Z radością i ogromną pasją zawodową wszystkim raz jeszcze dziękuję.

Galę prowadził Tomasz Kammel, wystąpił zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Informacje o konkursie pod linkiem:

http://www.pucharrecyklingu.pl/

Powiązane artykuły