Przedszkolacy wśród książek

Od najmłodszych lat powinniśmy rozbudzać zainteresowanie książką, dlatego też przedszkolacy z Przedszkola Samorządowego nr 1 z grupy 4 ,,A ” odwiedzili bibliotekę szkolną, która znajduje się w Szkole Podstawowej nr 3. Dzieci były zafascynowane magicznym dla nich miejscem.

 

 

 

Przedszkolacy dowiedzieli się co to za miejsce, jak nazywa się osoba, która tu pracuje, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy korzystać z księgozbioru. Poznali również zasady zachowania się w bibliotece. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchali bajki czytanej przez mamę Kamila – panią Justynę Kołodziej oraz obejrzały bajkę ,, Franklin idzie do szkoły”.

Wielką niespodzianką okazała się wizyta FANKLINA do którego można było się przytulić i przybić piątkę. Na zakończenie spotkania przedszkolacy przekazali Pani bibliotekarce podziękowania. Wycieczka bardzo się wszystkim spodobała. Dostarczyła wielu cennych informacji, zadowolenia i wrażeń. Serdecznie dziękujemy pani Justynie Kołodziej za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Koordynator: Monika Jewdokimow


Aktualności

Powiązane artykuły