Poranna pogoda nie przestraszyła uczestników kolejnej edycji Super Sprint

Gołdapska Liga Sportowej Jazdy Samochodem wpisuje się już w stały kalendarz imprez. Kolejna runda miała miejsce w niedzielę na targowicy miejskiej, gdzie organizatorzy urządzili tor sprawnościowy. Na starcie stawały również pojazdy z rejestracjami spoza Gołdapi, a nawet spoza naszego województwa.

 

 

Zawody przebiegały w trzech kategoriach: FWD (auta z napędem na przednią ość), RWD (auta z napędem na tylną oś) oraz AWD (auta z napędem 4×4).

Organizatorami imprezy byli: GO! Gołdap, 2speed.pl oraz OSiR Gołdap.

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Poranna pogoda nie przestraszyła uczestników kolejnej edycji Super Sprint

 1. Henryk

  Ogromny smród spalonych opon w uzdrowiskowym mieście – to jedyny zysk z tej imprezy. Pisk hamulców, bo przecież każdy musi dać po garach, też jest udręką. Warto?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Organizator

  Henryk a czy nie zauważyłeś dobrej strony tego wydarzenia?? Zobacz teraz młodzi nie tylko uciekają z Gołdapi ale też tu przyjeżdżają z większych miast. Smród opon? to gdzie Ty mieszkasz że czułeś? Pisk hamulców? niestety muszę zdementować Twoje wypociny. To nie hamulce piszczały a opony 🙂 A zysk dla miasta jest spory. W mieście oprócz Transgranicy i Gołdap Sprint nie ma żadnej motoryzacyjnej imprezy (rajdu Polski już nie ma) więc i ta impreza ściąga widzów z innych miast a co za tym idzie? Pieniądze pozostawione miastu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...