Ze Starostwa: Rozpoczął się nowy rok szkolny

4 września w całym powiecie gołdapskim pracownicy oświaty, uczniowie oraz rodzice spotkali się na uroczystych inauguracjach nowego roku szkolnego 2017/2018.

 

 

W uroczystym apelu w Liceum Ogólnokształcącym w Gołdapi uczestniczył starosta gołdapski Andrzej Ciołek, w Zespole Szkól Zawodowych przywitała uczniów wicestarosta Grażyna Senda, a w Zespole Placówek Edukacyjno–Wychowawczych gościła Iwona Zegarowicz – główny specjalista ds. edukacji. Podczas uroczystości odczytano list z pozdrowieniami i życzeniami od marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

Tradycyjnie już starosta docenił najlepszych uczniów w szkołach ponadgimnazjalnych w naszym powiecie. Edyta Mazalewska z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II oraz Gabriel Szuliński z Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi otrzymali stypendia starosty gołdapskiego za wysokie wyniki w nauce, na rok szkolny 2017/2018. Serdecznie gratulujemy!

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2017/2018 Zarząd Powiatu podjął również uchwałę w sprawie zastępowania dyrektorów w szkołach i placówkach prowadzonych przez powiat gołdapski, w których nie powołano stanowiska wicedyrektora. Tym samym w Liceum Ogólnokształcącym w Gołdapi od 18 września br. zastępstwo podczas nieobecności dyrektora Grzegorza Klimaszewskiego pełnić będzie pani Małgorzata Iwanowska.

Przed uczniami, ich rodzicami, a także nauczycielami i kadrą kierowniczą szereg nowych wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć. Życzymy więc, aby był to dobry rok, pełen radości, osiągnięć i satysfakcji, zarówno z wykonywanej pracy, jak i zdobywanej wiedzy.

 

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Ze Starostwa: Rozpoczął się nowy rok szkolny

 1. Ty

  Młodzież powinna mieć autorytety. Czy dyrekcji szkół nie wstyd że ktoś taki jak „starosta” czy „wice starościna” otwiera rok szkolny? Na ustach „prawo i sprawiedliwość” a w rzeczywistości nepotyzm, kłamstwa i kombinacje! Wstyd, że tacy ludzie kierują naszym powiatem!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. XYZ

  Nareszcie” Ty” dowartościowałeś się wypuszczając swój jad , podobny do jadu żmii zygzakowatej. Pokazałeś przy okazji dzieciom swój iloraz inteligencji i autorytet.
  Że takie kanalie żyją jeszcze w Gołdapi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Dariusz

  Ty masz rację .Ja też uważam ,że starosta i cały zarząd są skompromitowani więc to co pisze xyz jest próbą obrony Ciołka i zarządu z jadem i pianą na ustach.
  Może przypomnę jak rok temu ten zarząd za wszelką cenę chciał sprzedać nasz szpital za bezcen i w fatalne ręce.Jeszcze dodam kilka wpadek z alkoholem pana Starosty czy narkotykami syna wice starościny ,który posłużył się jej samochodem.W normalnym mieście tez samochód powinien zostać zarekwirowany przez policję do wyjaśnienia sprawy. Głupich nie sieją, jak chwasty rosną dlatego należy ripostować i piętnować głupców.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. XYZ

   To taki typowo lewacki sposób rozumowania.Obrzucanie błotem i poniżanie innych.
   Dariusz,brak kultury to też kultura. Przyjmij do wiadomości ,że u nas w Polsce,od wydawania wyroków są sady. Jeżeli masz wiedzę na temat łamania prawa ,to twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego do organów ścigania. Masz rację , że głupich nie sieją (oni się sami rodzą),ale przeczytaj co sam napisałeś i zastanów się , czy ty jesteś mądry ?
   Takie „ripostowanie (?) i piętnowanie może zakończyć się w Sądzie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
  2. Zorientowany

   To jest FAKE NEWS czyli przekazywanie informacji polegający na celowej dezinformacji lub oszustwie:
   – Zarząd nigdy nie chciał „sprzedać nasz szpital za bezcen i w fatalne ręce”. Po wspólnym spotkaniu radnych powiatowych i radnych miejskich, Rada Powiatu podjęła uchwałę zobowiązującą Zarząd Powiatu do szukania operatora zewnętrznego do prowadzenia – zarządzania szpitalem. Wybór operatora miał nastąpić w wyniku ogłoszonego konkursu i negocjacji warunków.
   – „syn wice starościny” nie posłużył się jej samochodem. Samochód syna ” wice starościny” został zarekwirowany.
   – „Głupich nie sieją, jak chwasty rosną dlatego należy ripostować i piętnować głupców.” – proszę spojrzeć w lustro.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 4. Żora

  A ja pominę jad sączący się w komentarzach i napiszę coś innego. Życzę panu dyrektorowi Klimaszewskiemu powrotu do zdrowia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...