Z Urzędu Miejskiego: Nowo wybrani sołtysi 

Na czerwcowej sesji Rady Miejskiej Gołdapi zapadła decyzja o wyodrębnieniu sołectwa z Bałupiany-Niedrzwicy jako nowej jednostki pomocniczej. 5 września 2017 r. nowe sołectwo zyskało sołtysa. Został nim, dotychczasowy sołtys Bałupian, Krzysztof Szocik. Opuszczoną przez niego funkcję, zgodnie z wolą mieszkańców, obejmie Sławomir Piela.

 

 

– Cieszę się, że mieszkańcy mi zaufali – zapewnia nowy sołtys Bałupian. – Lubią mnie i powierzyli mi tak odpowiedzialną rolę. Zamierzam ich lepiej poznać, dowiedzieć się czego ode mnie oczekują, wdrożyć się  i przystąpić do działania. Czeka mnie wiele nauki i wiele pracy.

Nowo powstałe Osiedle nr 8 czyli wyodrębniona z Osiedla nr 7 ulica Zadumy oraz część ulic Cmentarnej i Gumbińskiej na swojego gospodarza będzie musiało jeszcze zaczekać. Wybory przewodniczącego rady osiedla nie odbyły się ze względu na nieobecność mieszkańców. W najbliższym czasie zostaną one powtórzone.

 

Red. Urząd Miejski w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Nowo wybrani sołtysi 

 1. Autor

  Dobrze, że nie: nowowybrani i nowopowstałe 😉 Tak trzymać!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. No tak:
   https://fil.ug.edu.pl/strona/14967/ktory_zapis_jest_poprawny_nowowybrany_nowo_wybrany

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Fryderyk

  „Nowo powstałe Osiedle nr 8 czyli wyodrębniona z Osiedla nr 7 ulica Zadumy oraz część ulic Cmentarnej i Gumbińskiej na swojego gospodarza będzie musiało jeszcze zaczekać. Wybory przewodniczącego rady osiedla nie odbyły się ze względu na nieobecność mieszkańców. W najbliższym czasie zostaną one powtórzone.”
  Ludzie po prostu palą się do aktywności. I widać, że ich sołectwo to dla nich ważna sprawa!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...