Każdy z nich na pewno potrzebuje odpowiedniego miejsca

W ramach projektu „Ciekawi środowiska” w świetlicy w Kozakach zorganizowano spotkanie, na którym dzieci mogły przynieść i zaprezentować swojego zwierzaka. Uczestnicy chętnie opowiadali o pupilach. Podczas spotkania poruszono ważny temat, iż posiadanie zwierzęcia to nie tylko duża przyjemność, ale również obowiązek.

 

 

 

Dzieci zwróciły uwagę, że wszystkie gatunki i rasy wymagają nieco innej pielęgnacji, ale każdy z nich na pewno potrzebuje odpowiedniego miejsca, przestrzeni do spania, właściwego doboru pokarmu oraz systematycznej pielęgnacji higieny.

Po omówieniu ważnych tematów uczestnicy dzielili się z innymi ciekawostkami oraz zabawnymi historiami z udziałem swoich zwierząt.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Powiązane artykuły