Groził i wyzywał matkę – „przykładny syn” usłyszał zarzuty

Policjanci z Gołdapi zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Dubeninki. Mężczyzna znęcał się nad swoją matką, wyzywając ją, uderzając i grożąc pozbawieniem życia. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

 

W poniedziałek (04.09) popołudniu oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Dubeninki doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 44-letniego mężczyznę oraz jego matkę. Z relacji kobiety wynikało, że syn, będąc pod wpływem alkoholu wszczyna awantury, w czasie których wyzywa ją, uderza i grozi pozbawieniem życia. Jak ustalili śledczy sytuacja taka trwała już od ponad 2 lat. W końcu kobieta nie wytrzymała zachowań 44-latka i zgłosiła się do funkcjonariuszy.

Awanturnik został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Mężczyzna ma również opuścić lokal zamieszkiwany wspólnie z matką.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły