Gołdapianie Anna i Robert na turniejach tenisowych

W sobotę 16 września odbył się turniej singlowy Pań i Panów w tenisie ziemnym w Jabłoni k. Pisza. W kategorii kobiet wystąpiła Anna Popławska, która grając 4 mecze ostatecznie zajęła III miejsce. Mecze pań rozgrywano w systemie pucharowym, do jednego seta. W turnieju singlowym panów uczestniczył Robert Popławski, który również zajął wysokie III miejsce.

 

 

 

Mecze rozgrywano w systemie do jednego seta, natomiast półfinały i finały – dwa sety. W całym turnieju uczestniczyło 28 zawodników i zawodniczek z Pisza, Ostrołęki, Ełku, Łomży, Zambrowa, Giżycka oraz Gołdapi.

Rozgrywane mecze były dosyć długie (ostatni mecz zakończono przy sztucznym oświetleniu), w których towarzyska atmosfera szła w parze z postawą fair-play. Sędzią zawodów był pan Marcin Chmielewski.

Gołdapianie w okresie letnim uczestniczyli również w turniejach tenisowych organizowanych w Białymstoku, Giżycku, Kętrzynie i Suwałkach zajmując również wysokie miejsca w grach singlowych i deblowych.

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Gołdapianie Anna i Robert na turniejach tenisowych

 1. Zbigniew Konobrocki

  Gratulacje!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. rodzic

   Gratulacja panie Zbyszku za „wspaniałą” organizację ostatniej ligi biegów przełajowych. Ha, ha! Może by Pan zabrał się do roboty za którą bierze Pan pieniądze a nie lansował się w kampanii wyborczej cudzym kosztem? My wyborcy pamiętamy długo i dokładnie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Anonim

  Moje gratulacje

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...