Gołdapianka wydała książkę dla dzieci

Na mapie literackiej regionu Gołdap ma znaczące miejsce jeśli idzie o twórców aktywnych i takich, którzy wyszli ze swoimi publikacjami poza region. Ale zawsze jest miło kiedy pojawia się ktoś nowy, kto niekoniecznie tworzy w Gołdapi, ale stąd pochodzi. Na dodatek kiedy mamy do czynienia z autorką książki dla dzieci. I takim zaskoczeniem jest książka gołdapianki Joanny Omilian.

 

Autorka napisała książkę, która może sprawić przyjemność nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom. Tytuł: Kiedy mnie jeszcze nie było na świecie.

Pięknymi ilustracjami opatrzyła tę pozycję Karolina Kucharska, zaś (co godne podkreślenia) wydania w 2015 roku podjęło się porządne wydawnictwo Novae Res.

 

Niżej nota wydawnicza i link do filmiku o książce:

 

Joanna Omilian, Kiedy mnie jeszcze nie było na świecie, il. Karolina Kucharska, Gdynia „Novae Res” 2015

„Kiedy mnie jeszcze nie było na świecie” Joanny Omilian to książka, która urzeka forma i treścią. Piękne ilustracje przybliżające przedszkolakom kwestie ich pochodzenia, narodzin, pierwszych odkryć w brzuszku mamy. Krótki pouczający wiersz autorka przyprawiła odrobiną humoru, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób możemy wyjaśnić swoim pociechom skomplikowane sprawy związane z poczęciem, rozwojem i narodzinami. Całość doskonale dopasowana do wieku odbiorcy.

Polecam wszystkim rodzicom, którzy pragną wychować świadome swego pochodzenia dzieci, a przez to odpowiedzialnie planujące rodzinę.

Duża czcionka, twarda okładka, niewielka ilość tekstu oraz piękne ilustracje zachęcą dzieci do czytania.

 

…KIEDY MNIE JESZCZE NIE BYŁO…

Hello! Here it is a cute story of an unborn baby written by Joanna Omilian and illustrated by me:-) Please have a look! I hope you enjoy:-)Witam! Oto cudna opowieść bobasa, który poznaje świat przed swoim narodzeniem. Napisana przez Joanna Omilian i z radocią zilustrowana przeze mnie. Zapraszam do obejrzenia! Mam nadzieję, że się spodoba:-)

Opublikowany przez Karolina Kucharska Illustration na 2 grudnia 2016

 

Powiązane artykuły