Turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Czerniachowska

W minionym tygodniu w Rosji w Czeniachowsku odbył się międzynarodowy drużynowy turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Miasta Czerniachowsk. Wystąpiło szesnaście drużyn. Gołdapianin Marek Różycki  (UKS Jantar) wystąpił wspólnie z zawodnikiem z Gusiewa (Rosja) Andriejem Aleksiejewem.

 

 

W meczu o trzecie miejsce na podium po zaciętym meczu z parą z Kaliningradu ulegliśmy stosunkiem meczów trzy do dwóch. Ostatecznie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu.

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Czerniachowska

 1. Anonim

  Róźyk ty lepiej uważaj, ja bym na twoim miejscu tak się nie bratał z tym Czerniachowskiem, bo pisiory mają na ciebie oko, Mariusz z ministrem konfetti juz widzi wroga zwwnetrznego

  1. August Mocny

   Gdzie byłeś głupi (wykasowane przez redakcję) nieudaczniku jak były wybory, że umozliwiles kaczorowi tak wam dać po ryju- wziął wszystko!!! To ty (wykasowane przez redakcję) poplacz nad swoją dola, bo nasza dola jest super i mogę się zalozyc, że tak będzie przez co najmniej przez 6 lat. Powstała specjalna grupa do monitorowania internetu-uważaj żebyś nie musiał spierd..ać!

 2. Franek

  Ty nuworyszka !! ,zastanów się co piszesz.Oby ta wasza przyjażń nie zakończyła się przesunięciem granicy.

 3. Frodo

  To może odwołajmy wszystkie mecze z reprezentacją Rosji, bo to przecie WRÓG!!!

 4. Olek

  System państwowy Rosji nie ulegał żadnym zmianom od czasów kniazia Iwana III Srogiego, czyli od XV wieku. Iwan III odtworzył w Moskwie zasady funkcjonowania ordyńskiego państwa – w tym czasie Rosjanie nie znali lepiej działającego systemu państwowego. I do dziś kierują całym swoim państwem według tych zasad z kremlowskiej jurty.
  Po 6 wiekach ordyńskiego reżimu w Rosji, ulegnie on zmianie. Wiadomo tylko, że on obowiązkowo musi ulec zmianie ponieważ jest całkowicie nieefektywny. W Rosji może pojawić się zawierucha jeszcze większa niż w krajach Europy Zachodniej i Południowej. Oby jak najdalej od Polski. https://www.youtube.com/watch?v=hFX__3zbMoo https://pbs.twimg.com/media/C72MSQVW0AA0h4s.jpg