Turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Czerniachowska

W minionym tygodniu w Rosji w Czeniachowsku odbył się międzynarodowy drużynowy turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Miasta Czerniachowsk. Wystąpiło szesnaście drużyn. Gołdapianin Marek Różycki  (UKS Jantar) wystąpił wspólnie z zawodnikiem z Gusiewa (Rosja) Andriejem Aleksiejewem.

 

 

W meczu o trzecie miejsce na podium po zaciętym meczu z parą z Kaliningradu ulegliśmy stosunkiem meczów trzy do dwóch. Ostatecznie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu.

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Turniej tenisa stołowego o Puchar Mera Czerniachowska

 1. Anonim

  Róźyk ty lepiej uważaj, ja bym na twoim miejscu tak się nie bratał z tym Czerniachowskiem, bo pisiory mają na ciebie oko, Mariusz z ministrem konfetti juz widzi wroga zwwnetrznego

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. August Mocny

   Gdzie byłeś głupi (wykasowane przez redakcję) nieudaczniku jak były wybory, że umozliwiles kaczorowi tak wam dać po ryju- wziął wszystko!!! To ty (wykasowane przez redakcję) poplacz nad swoją dola, bo nasza dola jest super i mogę się zalozyc, że tak będzie przez co najmniej przez 6 lat. Powstała specjalna grupa do monitorowania internetu-uważaj żebyś nie musiał spierd..ać!

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Franek

  Ty nuworyszka !! ,zastanów się co piszesz.Oby ta wasza przyjażń nie zakończyła się przesunięciem granicy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Frodo

  To może odwołajmy wszystkie mecze z reprezentacją Rosji, bo to przecie WRÓG!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Olek

  System państwowy Rosji nie ulegał żadnym zmianom od czasów kniazia Iwana III Srogiego, czyli od XV wieku. Iwan III odtworzył w Moskwie zasady funkcjonowania ordyńskiego państwa – w tym czasie Rosjanie nie znali lepiej działającego systemu państwowego. I do dziś kierują całym swoim państwem według tych zasad z kremlowskiej jurty.
  Po 6 wiekach ordyńskiego reżimu w Rosji, ulegnie on zmianie. Wiadomo tylko, że on obowiązkowo musi ulec zmianie ponieważ jest całkowicie nieefektywny. W Rosji może pojawić się zawierucha jeszcze większa niż w krajach Europy Zachodniej i Południowej. Oby jak najdalej od Polski. https://www.youtube.com/watch?v=hFX__3zbMoo https://pbs.twimg.com/media/C72MSQVW0AA0h4s.jpg

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...