Husaria Gołdap walczy dla Natalii Kubickiej!!

11 czerwca w kompleksie sportowo-rekreacyjnym hala basen odbędzie się po raz pierwszy mini gala sportów walki. Początek – o 15.00. Głównym celem wydarzenia jest pomoc Natalce Kubickiej, która cierpi na bardzo rzadką chorobę. Aktualnie jest jedyną osobą chorą w Europie na Zespół Bicela-Fanconiego Glikogenoza typu XI – jest to bardzo rzadka choroba metaboliczna.

 

Na gali odbędzie ponad 10 pojedynków, w których zobaczymy sporą grupę zawodników Husarii walczących z zawodnikami z takich miast jak Węgorzego, Ełk , Wesoła , Suwałki , Olsztyn. Pojedynki odbędą się w kick-boxingu oraz boksie. W przerwach odbędzie się licytacja różnych cennych przedmiotów oraz pokazy grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 3 , Teatr Ognia „FLASH ZONE” i Capoeira Gołdap Michała Piszczka.


„Natalka od kilku lat prosi o pomoc NFZ, który zbywa ją, nie dając tak naprawdę od siebie nic. Jako klub Husaria Gołdap postanowiliśmy zorganizować małe wydarzenie bez specjalnej oprawy tylko po to, by chociaż trochę pomóc i to jak najszybciej. Cały pomysł wziął się po przeczytaniu artykułu o potrzebującej oraz skonsultowaniu go wraz z moją rodziną, która już nieraz była zaangażowana przy organizacji gal GFN.

Mini gala ma też być takim przedsmakiem przed zaplanowaną na jesień IV dużą galą sportów walki Gołdap Fight Night a szykujemy naprawdę coś fajnego. Bilety są już do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi, niestety w ograniczonej ilości, dlatego kto zdąży nabyć ten będzie mógł uczestniczyć w fajnym wydarzeniu.

Ceny biletów wynoszą 20 i 25 zł. Wszystkie osoby które chciałyby nam pomóc bądź przekazać jakąś rzecz na licytację proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku gdzie utworzyliśmy stronę wydarzenia oraz na stronie klubu Husaria Gołdap.

Zapraszam wszystkie chętne osoby 11 czerwca na halę OSiR , MY WALCZYMY WY POMAGACIE” – SZAFRAN DAMIAN 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Husaria Gołdap walczy dla Natalii Kubickiej!!

 1. Na ratunek

  Proszę podać gdzie konkretnie należy przekazywać przedmioty na licytację.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Widz

   Najlepiej do Damiana Szafrana Husaria Gołdap

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...