Festyn Rodzinny w Jabłońskich

W Szkole Podstawowej w Jabłońskich odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” połączony z Dniem Dziecka. W tym pięknym i radosnym dniu mieliśmy okazję gościć w naszej szkole dzieci wraz z rodzinami oraz panie – kierownik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju UM – Ewę Bogdanowicz-Kordjak i koordynator XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny z OPS – Małgorzatę Buraczewską.

 

Na początku imprezy rodzice i nauczyciele zaprezentowali humorystyczną interpretację wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Występ bardzo podobał się najmłodszym. Świadczyły o tym wybuchające salwy śmiechu oraz gromkie brawa na zakończenie.

Po występie, dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z chodzącą maskotką, korzystać z trampoliny, dmuchanej zjeżdżalni i dmuchanego zamku. Przygotowanych zostało także wiele innych atrakcji tj. malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych oraz pokaz chodzenia na szczudłach. Dzieci i dorośli mieli także możliwość wzięcia udziału w licznych zabaw i konkursach poprowadzonych przez państwa Ewelinę i Piotra Bardońskich.

Dzięki uprzejmości sponsora, każdy zwycięzca został nagrodzony drobnym upominkiem. Imprezę uświetniły także występy naszych szkolnych talentów wokalnych, którzy zaprezentowali piosenki o tematyce rodzinnej. Wszyscy uczestnicy festynu mogli spróbować wielu smakołyków. Festyn zakończył się ogniskiem.

 


Aktualności

Powiązane artykuły