Przyjaciele Przyrody z VIa informują: Rowerowo-kajakowy majowy piątek…

Najpierw rowerami przez Green Velo, następnie sprawdzenie czystości jeziora Gołdap i rzek Gołdapy oraz Jarki. Tak wyglądał ekologiczny patrol 6a. A to w ramach cyklu – trzymamy formę oraz integracji…

Różne atrakcje sprzyjające zdrowiu to jeden z głównych celów naszych działań. Żeby realizować takie imprezy potrzebne są: pomysł, zapał i chęć. W SP2 zawsze uatrakcyjniamy naukę przez zabawę oraz od lat „trzymamy formę”. Nauczyciele oraz rodzice dbają o naszą i własną aktywność fizyczną.

Miło było widzieć sprytnych detektywów w akcji. Praca, przyjemność i integracja to główny cel piątkowej imprezy i udało się.


Niebieska, majowa niezapominajka stale przypomina:
Gołdapskie okolice pełne uroku, świeżości, zachwycają kolorami i jak zawsze cichutko wołają: Odwiedźcie nas, spędzajcie czas z rodziną, przyjaciółmi, radujcie się swoją obecnością… Tu na łonie natury… Zawsze razem… 

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Juchniewiczowi (GoŁdapTravel) za cudowny prezent w postaci „kajakowego patrolu”, po gołdapskich akwenach wodnych. To była niezapomniana ekspedycja.
Pani Agnieszce Dąbrowskiej – mamie Martynki – za pomoc w realizacji naszego działania. Na kochanych rodziców, nauczycieli i przyjaciół zawsze możemy liczyć.

Dziękujemy


Aktualności

Powiązane artykuły