Przyjaciele Przyrody z IIIa informują: Kierunek Bałtyk…

„Zdobyć Bałtyk „taką misję mieli do wykonania Przyjaciele Przyrody z IIIa. Tylko 3 mamy, kierowca, wychowawczyni i zdyscyplinowana grupa 15 odkrywców. Trzy dni poza rodzinnym domem, w gronie koleżanek i kolegów z dala od rodziców. Zero marudzenia przy zwiedzaniu, marszach, zabawie, wspólnych posiłkach, zabawie, pracy czy podróży…

 

Odkrywcy z III a zdobyli Elbląg, Rewę ,Gdynię ,Gdańsk i Sopot. Program nadmorskiej wizyty był urozmaicony, ale przeważały w nim:

– Zajęcia z przyrodą, bo przecież „bez natury nie zdziałamy niczego”.


– Zajęcia w laboratorium, bo w naszej szkole uczymy przez działanie. Najlepsze lekcje to „dotknij, zobacz, posmakuj, usłysz”.


– Zajęcia na świeżym powietrzu, bo przecież w” dwójce” zawsze „dbamy o formę”.

– Zajęcia z integracji grupowej, bo w naszej szkole to przede wszystkim „wspólne dobro, bezpieczeństwo, przyjaźń, zrozumienie…”.

Przyjaciele Przyrody rozpoczęli misję „Kierunek Bałtyk” rankiem 24 maja a zakończyli wieczorem 26 maja w Dniu Matki. Bez mam „bałtycka trzydniówka” nie przebiegałaby tak sprawnie. To nasze mamy i nasi tatusiowie dbali o nasze bezpieczeństwo, a ich miłość troskę było słychać, widać i czuć nawet z końca Cypelka Rewskiego.

Dziękujemy mamom (paniom: Annie Jurczyk, Marioli Serafin i Marcie Łobanowskiej), które na czas wycieczki przejęły opiekę nad wszystkimi dziećmi i dzielnie pomagały wychowawczyni Alinie Oleszczuk w opiece i realizacji każdego punktu programu.
Dziękujemy panu Arkadiuszowi Wyrostokowi z AFC Firmy Transportowej Sławomira Trampa za bezpieczną podróż.

Czuliśmy się fantastycznie i bezpiecznie i od początku do końca wycieczki.

Nasze zachowanie, działania, praca i zabawa sprawiły, że ponownie usłyszeliśmy od wychowawczyni: „JESTEM Z WAS BARDZO DUMNA:)JESTEŚCIE WSPANIALI …”, no i jak tu nie kochać naszej „Dwójki”

Dziękujemy:)


Aktualności

Powiązane artykuły