Pogoda niepokoiła, ale podczas biegów nie zawiodła…

Pogoda niepokoiła organizatorów niedzielnego Biegu Zwycięstwa, ponieważ siąpiło od rana. Mimo to w trakcie imprezy okazała się w sam raz. Tegoroczne biegi rozpoczęła sztafeta, potem odbyły się biegi przedszkolaków, za nimi poszły starsze kategorie. Bieg główny przebiegał na dystansie 10 km i jedną z uczestniczek była mistrzyni Polski Katarzyna Rutkowska, która wygrała ten dystans w Gołdapi w kategorii kobiet. Czwartą wśród kobiet była gołdapianka Emilia Wołyniec.

Świetnie spisali się Rosjanie. Dokładne wyniki podamy niebawem.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody prowadził Stanisław Luty.

Wyniki:

https://superczas.pl/xli-bieg-zwyciestwa/wyniki#main

Wyniki biegu przedszkolaków:

http://osirgoldap.pl/wp-content/uploads//2017/05/Wyniki-Biegu-Przedszkolak%C3%B3w-XLI-41-Bieg-Zwyci%C4%99stwa.pdf

 

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Pogoda niepokoiła, ale podczas biegów nie zawiodła…

 1. Sako

  Brawo SP1 wygrane sztafety zarowno w kategorii dziewczat jak i chlopców. Gratulacje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Kosa

  Niestety panie dyrektorze ogromny czerwony minus za organizację…:cipy dla kategorii dziecięcych kolejny raz się nie sprawdzają, biuro zawodów nie dawało rady, start i meta w różnych miejscach- niewypał, strażacy i policjanci z rękami w kieszeni zamiast pilnować na przejściach dla pieszych ludzi którzy wchodzili zawodnikom pod nogi…itd…Niestety najgorsza organizacja od 41 lat:(

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Robert B.

  KOSA – no nie żartuj, na stronie https://superczas.pl/xli-bieg-zwyciestwa/wyniki#main już po 24 godzinach ukazały się wyniki online – czyli „natentychmiast” jak to było możliwe.
  A mnie jest szkoda lata… że Pan dyrektor nie zauważa, że nauczyciele z uczniami przyjechali z gmin ościennych i ponad dwie godziny czekali razem z nimi, aż system się odwiesi i będzie można dokończyć zawody i udekorować płaczące z bezsilności i zdenerwowania dzieci. Oczywiście, zgodnie z hasłem rocznicy, nauczyciele te dwie godziny poświęcili Ku Chwale Ojczyzny!
  Co do służb i organizacji – dziewczyna ze skurczem mogła zostać na trasie z bólem i nikt ze służb nie zainteresował się i nie pomógł. Kolejny przypadek – Pani po biegu głównym zakończyła bieg w skrajnym wyczerpaniu (także z wymiotami) i też nikt nie zareagował.
  Szkoda, że bieg zwycięstwa okazał się porażką…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...