Konkurs plastyczny „Rodzina razem” rozstrzygnięty

W kwietniu Stowarzyszenie „Szkoła pod lasem” ogłosiła konkurs plastyczny dla uczniów klas 0 – III Gminy Gołdap pod hasłem „Rodzina razem”. Celem konkursu było promowanie wartości rodziny i więzi międzypokoleniowych, promowanie rodziny jako przestrzeni dla tworzonych wspólnie wartości i postaw patriotycznych, kultywowania tradycji, nauki i zabawy, promowanie zdrowego stylu życia w rodzinie i wspólnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie umiejętności wyrażania myśli, uczuć i przeżyć w pracy plastycznej.

 

Na konkurs wpłynęło 61 prac ze szkół: Szkoły Podstawowej w Boćwince, Szkoły Podstawowej w Pogorzeli i Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Laureaci w kategorii klas 0 – I:

I miejsce – Faustyna Śliwińska (kl. 0, SP2 Gołdap);

II miejsce – Naomi Klisz (kl. 0, SP2 Gołdap) i Milena Buczyńska (kl. 0, SP2 Gołdap);

III miejsce – Lena Waszkiewicz (kl. 0, SP Boćwinka) i Anna Konieczny (kl. 0, SP2 Gołdap);

Jury: Anna Budzińska, Helena Galińska, Barbara Girtler, Aneta Wyrostek.

Laureaci w kategorii klas II – III:

I miejsce – Maja Piwowar (kl. IIIa, SP2 Gołdap), Hanna Galińska (kl. IIIb, SP2 Gołdap) i Julia Metelska (kl. IIIb, SP2 Gołdap);

II miejsce – Jakub Dzikowski (kl. III, SP Boćwink) i Gabriela Piwowar (kl. IIb, SP2 Gołdap);

III miejsce – Aleksandra Broniszewska (kl. III, SP Boćwinka) i Jan Mościński (kl. II, SP Boćwinka).

Jury: Anna Budzińska, Barbara Girtler, Aneta Wyrostek.

Wszystkim autorom prac plastycznych i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział     w konkursie. O miejscu i terminie wręczenia nagród powiadomimy opiekunów laureatów.

Konkurs plastyczny „Rodzina razem” zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego Rozwój wspólnot i społeczności lokalnych wspieranego przez burmistrza Gołdapi.


Aktualności

Powiązane artykuły