Husaria Gołdap walczy dla Natalii Kubickiej!!

11 czerwca w kompleksie sportowo-rekreacyjnym hala-basen odbędzie się po raz pierwszy mini gala sportów walki. Początek – 15.00. Głównym celem wydarzenia będzie pomoc dla Natalki Kubickiej , która cierpi na bardzo rzadką chorobę. Aktualnie jest jedyną osobą chorą w Europie na Zespół Bicela-Fanconiego Glikogenoza typu XI, bardzo rzadka choroba metaboliczna.

 

Na gali zaplanowanych będzie ponad 10 pojedynków w których zobaczymy sporą grupę zawodników Husarii walczących z zawodnikami z takich miast jak – Węgorzego, Ełk, Wesoła, Suwałki, Olsztyn.

Pojedynki odbędą się w kick-boxingu oraz boksie. W przerwach odbędzie się licytacja różnych cennych przedmiotów, pokazy grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 3, Teatr Ognia „FLASH ZONE” oraz Capoeira Gołdap Michała Piszczka.

„Natalka od kilku lat prosi o pomoc NFZ, który zbywa ją i nie daję tak naprawdę od siebie nic. Jako klub Husaria Gołdap postanowiliśmy zorganizować małe wydarzenie bez specjalnej oprawy tylko po to aby móc chociaż trochę pomóc i to jak najszybciej.

Pomysł wziął się po przeczytaniu artykułu o potrzebującej oraz skonsultowaniu go wraz z moją rodziną która już nieraz była zaangażowana przy organizacji gal GFN. Mini gala ma też być takim przedsmakiem przed zaplanowaną na jesień IV dużą galą sportów walki Gołdap Fight Night a szykujemy naprawdę coś fajnego.

Bilety są już do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Gołdapi, niestety w ograniczonej ilości, dlatego kto zdąży nabyć ten będzie mógł uczestniczyć w fajnym wydarzeniu. Ceny biletów wynoszą 20 i 25 zł.

Wszystkie osoby które chciałyby nam pomóc bądź przekazać jakąś rzecz na licytację proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na facebooku gdzie utworzyliśmy stronę wydarzenia oraz na stronie klubu Husaria Gołdap.

Zapraszam wszystkie chętne osoby 11 czerwca na hale OSiR, MY WALCZYMY WY POMAGACIE” – DAMIAN  SZAFRAN.

Powiązane artykuły