„Więcej ruchu, więcej zdrowia” z gołdapską policją

W miniony weekend policjanci z Gołdapi uczestniczyli w imprezie pn. „Więcej ruchu, więcej zdrowia”. Wydarzenie to było doskonałą okazją do promowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. Funkcjonariusze maluchom rozdawali odblaski, natomiast starsi uczestnicy przymierzając alkogogle i narokogogle przekonali się, jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W sobotnie popołudnie w lesie Kumiecie odbyła się szósta edycja prozdrowotnej imprezy pn. „Więcej Ruchu, więcej zdrowia”. Nie zabrakło na niej też gołdapskich policjantów, którzy promowali bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Funkcjonariusze przygotowali maluchom wiele atrakcji a starsi ochotnicy mogli przymierzyć alkogoogle i narkogoogle zakupione w ramach projektu „On, Ty i Ja na tej samej drodze” oraz „Dom, czyli dzielnicowy oddany mieszkańcom” i przekonać się, jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu czy środków odurzających..

Na policyjnym stoisku każdy otrzymał element odblaskowy i praktyczne porady promujące przepisy i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Red. KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły