Udany występ SP 1 w Pucharze Tymbarku

Godnie zaprezentowali powiat gołdapski młodzi piłkarze z SP1 w Finale Wojewódzkim o Puchar Tymbarku, który został rozegrany w Iławie 8 kwietnia. Do rozgrywek w kategorii U-8 i U-10 przystąpiło łącznie 50 zespołów i 500 zawodników, którzy rywalizowały na 12 przygotowanych przez organizatorów boiskach.

Nasi zawodnicy uczestniczyli w rozgrywkach w kategorii U-10 i trzeba przyznać ze mieli ogromnego pecha w losowaniu, bo już w rozgrywkach grupowych trafili na jednego z faworytów turnieju drużynę Małego Jezioraka, która była jednocześnie gospodarzem turnieju.

Po zaciętych bojach grupowych zawodnicy z JEDYNKI wyszli z grupy i w ¼ finału trafili na późniejszego tryumfatora całego turnieju SP 19 Olsztyn. W meczu finałowym drużyna SP 19 Olsztyn pokonała w rzutach karnych wcześniejszego naszego przeciwnika drużynę Małego Jezioraka 2:0. Gołdapianie zostali sklasyfikowani na miejscach 5-8.

Nasi zawodnicy przeżyli niezapomniane chwile w trakcie turnieju. Dla wszystkich była to pierwsza tak poważna impreza w życiu. Zaznali na niej zarówno smaku zwycięstwa jak i porażki. Zdobyte doświadczenie w trakcie gier z najlepszymi ekipami województwa na pewno pozwoli nam osiągać jeszcze lepsze rezultaty w przyszłości i wspiąć się na wyższy poziom piłkarskiego rzemiosła.

SP 1 w Wojewódzkim Finale Piłkarskiego Turnieju o Puchar Tymbarku reprezentowali zawodnicy:
Kacper Jankowski,
Marcel Jankowski,
BartekHołdyński,
KacperChalecki,
BartekKalinowski,
IgorKrepsztul,
KonradModzelewski,
AaronRóżański,
Gabriel Graużul,
Zbierajewski Michał.

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Udany występ SP 1 w Pucharze Tymbarku

 1. Anonim

  Brawo DUDUŚ !!! 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Z Gołdapi

  Brawo chłopaki tak trzymać podziękowania również dla trenera.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. J.M.

  Brawo trener i jego drużyna!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Piotr Miszkiel

  Wielkie gratulacje! 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...