Od kradzieży sklepowej do aresztu

We wtorek (18.04) gołdapscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 56-letnia mieszkanka miasta została ujęta przez ochronę za kradzież artykułów spożywczych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że Dorota D. była poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawiania wolności również za kradzieże. Kobieta trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.

W miniony wtorek  (18.04) późnym popołudniem oficer dyżurny gołdapskiej komendy został powiadomiony przez pracowników ochrony jednego z marketów o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej.

Na miejscu policjanci ustalili, że 56-latka dokonała kradzieży artykułów spożywczych. Za popełnione wykroczenia mundurowi ukarali kobietę mandatem karnym.

Na tym jednak interwencji nie zakończyli. Podczas czynności okazało się, że Dorota D. była poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności również za kradzieże. Zgodnie z dyspozycją sądu 56 – latka trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.

Red. KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły