Zawodnicy z Gołdapi wywalczyli sześć miejsc na podium

III Turniej EDKAR Grand Prix Olecka 2016/2017 w tenisie stołowym. Zawodnicy z Gołdapi wywalczyli sześć miejsc na podium.

 

WYNIKI:

Kategoria I – niepełnosprawni

Kobiety:
1. Anna Zielińska (WTZ Olecko) – 9 pkt.;
2. Hanna Milewska (WTZ Olecko) – 7 pkt.;
3.  Aleksandra Staszewska (ZS Olecko) – 6 pkt.
Mężczyźni:
1. Marek Rzepliński (Start Białystok) – 9 pkt.;
2. Krzysztof Trochim (Start Białystok) – 7 pkt.;
3. Mariusz Kaniak (Start Białystok) – 6 pkt.;
4. Daniel Gajewski (Olecko) – 5 pkt.;
5-6. Marian Baranowski (WTZ Olecko) – 4 pkt.;
Damian Białanowski (Olecko) – 4 pkt.;
7-8. Patryk Piwek (Olecko) – 3 pkt.;
Gabriel Mróz (Gołdap) – 3 pkt.

Kategoria II – rocznik 2006 i młodsi
Dziewczęta:
1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) – 9 pkt.;
2. Julia Jankowska (SP 2 Gołdap) – 7 pkt.;
3. Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk) – 6 pkt.;
4. Maria Skarżyńska (LUKS ABC Pisanica) – 5 pkt.;
5-6. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) – 4 pkt.;
Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) –  4 pkt.;
7-8. Zuzanna Milewska (UKS Remik Stary Folwark) – 3 pkt.;
Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) – 3 pkt.;
-12. Justyna Ćwik (Boćwinka) – 2 pkt.
Paulina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) – 2 pkt.;
Wiktoria Chilicka (UKS Konieczki Ełk) – 2 pkt.;
Alicja Krynicka (LUKS ABC Pisanica) – 2 pkt.

Chłopcy:
1. Dawid Chilicki (UKS Jantar Gołdap) – 9 pkt.;
2. Mateusz Marcinkiewicz (UKS Jantar Gołdap) – 7 pkt.;
3. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) – 6 pkt.;
4. Jan Krutul (MUKS Płaska) – 5 pkt.;
5-6. Paweł Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) – 4 pkt.;
7-8. Maciej Ziarko (LUKS ABC Pisanica) – 3 pkt.;
Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk) – 3 pkt.;
9. Kacper Święcki (UKS Jantar Gołdap) – 2 pkt.

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi

Dziewczęta:
1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) – 9 pkt.;
2. Gabriela Ziarko (UKS Konieczki Ełk) – 7 pkt.;
3. Oliwia Bagińska (UKS Jantar Gołdap) – 6 pkt.;
4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) – 5 pkt.;
5-6. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark – 4 pkt.;
7. Ewelina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) – 3 pkt.

Chłopcy:
1. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) – 9 pkt.;
2. Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap) – 7 pkt.;
3. Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk – 6 pkt.;
5-6. Dominik Markowski (LUKS ABC Pisanica) – 4 pkt.;
Jan Krutul (MUKS Płaska) – 4 pkt.;
7-8. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) – 3 pkt.;
Wiktor Raszkowski (Olecko) – 3 pkt.

Kategoria IV – rocznik 2001 i młodsi

Dziewczęta:
1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) – 9 pkt.;
2. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) – 7 pkt.;
3. Katarzyna Margol (UKS Remik Stary Folwark) –  6 pkt.;
4. Aleksandra Janczak (UKS Białobrzegi) – 5 pkt.;
5-6. Milena Terlecka (UKS Remik Stary Folwark) – 4 pkt.;
Natalia Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) – 4 pkt.;
7-8. Dominika Hołubowicz (UKS Remik Stary Folwark) – 3 pkt.;
Aleksandra Jakubowska (UKS Konieczki Eł – 3 pkt.
Chłopcy:
1. Piotr Aksinowicz (Słobódka) – 9 pkt.;
2. Marcel Rutkowski (LUKS ABC Pisanica) – 7 pkt.;
3. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) – 6 pkt.;
4. Bartosz Krajewski (UKS Remik Stary Folwark) – 5 pkt.;
5-6. Jakub Poświatowski (UKS Remik Stary Folwark) – 4 pkt.;
Hubert Ostrowski (UKS Remik Stary Folwark) – 4 pkt.;
7-8. Damian Jarzyna (UKS Jantar Gołdap) – 3 pkt.;
Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) – 3 pkt.;
9. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) – 2 pkt.

Kategoria V – rocznik 1997 i młodsi

Dziewczęta:
1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) – 9 pkt.;
3. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) – 6 pkt.;
4. Anna Koronkiewicz (UKS Białobrzegi) – 5 pkt.;
5. Aleksandra Janczak (UKS Białobrzegi – 4 pkt.
Chłopcy:
1. Damian Domalewski (Słobódka) – 9 pkt.;
2. Jakub Barszczewski (Słobódka) – 7 pkt.;
3. Piotr Aksinowicz (Słobódka) – 6 pkt.;
4. Kacper Misiun (UKS Jantar Gołdap) – 5 pkt.;
5-6. Łukasz Bartnicki (MLKS Czarni Olecko) – 4 pkt.;
Piotr Poświatowski (Suwałki) – 4 pkt.;
Patryk Kłeczek (MLKS Czarni Olecko) – 3 pkt.

Kategoria VI – OPEN kobiet:
1. Marzena Jasińska (MLKS Czarni Olecko) – 9 pkt.;
2. Anna Koronkiewicz (UKS Białobrzegi) – 7 pkt.;
3. Dorota Podgórna-Ćwik (Boćwinka) – 6 pkt.
Kategoria VI – OPEN mężczyzn:
1. Marek Krymski (Grajewo) – 9 pkt.;
2. Robert Karniej (MLKS Czarni Olecko) – 7 pkt.;
3. Marcin Chlebus (MLKS Czarni Olecko) – 6 pkt.;
4. Roman Polewczak (Giżycko) – 5 pkt.;
5-6. Tyberiusz Królewicz (Grajewo) – 4 pkt.;
Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi) – 4 pkt.;
7-8. Kazimierz Żyliński (Krasnopol – 3 pkt.;
Mateusz Marczykowski (Grajewo) – 3 pkt.;
9-12. Jakub Barszczewski (Słobódka) – 2 pkt.;
Dariusz Staszkiewicz (Suwałki) – 2 pkt.;
Tomasz Skrocki (Judziki) – 2 pkt.;
Damian Domalewski (Słobódka) – 2 pkt.;
13. Wojciech Piotrowski (Rajgród) – 1 pkt.
Kategoria VI – 50+ mężczyzn:
1. Kazimierz Żyliński (Krasnopol) – 9 pkt.;
2. Stanisław Malinowski (UKS Konieczki Ełk) – 7 pkt.;
3. Marek Różycki (Gołdap) – 6 pkt.;
4. Jan Nawrot (Olecko) – 5 pkt.;
5-6. Andrzej Karniej (MLKS Czarni Olecko) – 4 pkt.;
Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi) – 4 pkt.;
7. Wojciech Okulanis (Sejny – 3 pkt.
Kategoria VI – 60+ mężczyzn:
1. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) – 9 pkt.;
2. Adam Trochim (Olecko) – 7 pkt.;
3. Janusz Jurczyk (Giżycko) – 6 pkt.;
4. Józef Polakowski (Olecko) – 5 pkt.;
5. Zbysław Konopczyński (Lenarty) – 4 pkt.

 

Powiązane artykuły

Skomentuj